Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Vývojáři: Rocksteady Studios
Žánry: Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

23. června 2015 - PC
23. června 2015 - PlayStation 4
23. června 2015 - Xbox One

Popis hry

Všechno jednou končí. Závěrečný díl cenami ověnčené Arkham série, přináší epické finále celé trilogie. Arkham Knight poprvé představuje zbrusu nový model legendárního Batmobilu. V kombinaci s vylepšenou typickou "arkham" hratelností se tak můžete těšit na opravdu ultimátní Batmanovskou hru.

BATMOBIL...zobrazit více

Všechno jednou končí. Závěrečný díl cenami ověnčené Arkham série, přináší epické finále celé trilogie. Arkham Knight poprvé představuje zbrusu nový model legendárního Batmobilu. V kombinaci s vylepšenou typickou "arkham" hratelností se tak můžete těšit na opravdu ultimátní Batmanovskou hru.

BATMOBIL POPRVÉ V AKCI
Legendární Batmobil se zde představuje v kompletně novém a originálním pojetí. Nekompromisní obrněné vozidlo, plné high-tech vymožeností a nebezpečných zbraní, je navrženo tak, aby jste s ním mohli projíždět po celém Gotham City. Můžete v něm pronásledovat zločince v plné rychlosti nebo jej transformovat ve vojenský obrněný tank a vypořádat se s nimi na místě. Batmobil navíc rozšiřuje všechny hrdinovi schopnosti od řešení puzzlů, přes vyšetřování místa činu, až po souboje, kde plní roli takřka plnohodnotného parťáka.

PROZKOUMEJTE CELÝ GOTHAM
Poprvé v historii můžete prozkoumat celé Gotham City v celé jeho temné kráse. Město je zde pětkrát větší než v Arkham City a mnohonásobně detailnější a plné nebezpečných individuí.

VYLEPŠENÉ SOUBOJE A "GADGETY"
V Arkham Knight najdete mnohem víc bojových chvatů a gadgetů, než v obou předchozích hrách dohromady. Nově budete moci spoustu vychytávek používat i při plachtění, takže budete moci házet batarangy nebo střílet háky. Všemocný Batmanův opasek teď unese více věcí, takže se vyšetřovaní místa činu nebo stealth hratelnost dočká znatelných úprav.

ORIGINÁLNÍ VEDLEJŠÍ MISE
Nápadité vedlejší mise vás naprosto ponoří do vznikajícího chaosu v ulicích Gothamu. Jako vždy budete mít naprostou volnost, zda se nejdříve vrhnete zpacifikovat desítky menších padouchů nebo se pustíte rovnou do těch nejznámějších záporáků v napínavé příběhové lince.

Hra vyžaduje aktivaci ve službě Steam.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tato hra byla pro mě tak trochu zklamáním. Spousta novina a hezčí grafický kabátek neospravedlní špatnou optimalizaci a repetitivnost vedlejších misí. Navíc, oproti předchozím hrám, je i hlavní příběhová linka nudnější.
26.04.2017
pokracovanie ktorej jedine minus je oprimalizacia
13.04.2017
Co k tomu dodat, opravdu jsem to nečekal a byl jsem hodně překvapen. Super záležitost!
20.03.2017
Vo Wayne Tower si môžte na telefóne nájsť niekoľko hlasových odkazov adresovaných na Bruca Wayna. Okrem niekoľkých jeho mileniek môžete nájsť aj odkaz od samotného Lexa Luthora, Supermanovho úhlavného nepriateľa.
Uživatelské skóre 86%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
92 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.