Battlefleet Gothic: Armada

Battlefleet Gothic: Armada

Vydavatelé: Focus Home Interactive
Vývojáři: Tindalos Interactive
Žánry: Taktické strategie, Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

21. dubna 2016 - PC

Popis hry

Battlefleet Gothic: Armada je videoherní adaptace klasické stolní hry, stavící proti sobě armády Chaosu, Impéria, Eldaru a Orků ve vesmírných bitvách.
Battlefleet Gothic: Armada nabízí hlubokou správu každé lodi z vaší flotily, jak v boji tak i mimo něj.Od těch nejrychlejších fregat až po gigantické,...zobrazit více

Battlefleet Gothic: Armada je videoherní adaptace klasické stolní hry, stavící proti sobě armády Chaosu, Impéria, Eldaru a Orků ve vesmírných bitvách.
Battlefleet Gothic: Armada nabízí hlubokou správu každé lodi z vaší flotily, jak v boji tak i mimo něj.Od těch nejrychlejších fregat až po gigantické, několik kilometrů dlouhé, bitevní lodě, si může hráč upravit všechny aspekty, jako jsou zbraně, obrana, podpůrné systémy ale také i posádku, kapitána a další. Každá úprava ovlivňuje samotné vlastnosti a výkon lodě a zvláštní schopnosti, které má loď v boji k dispozici. Od bitvy k bitvě, posádka a admirál přeživší lodě dostávají nové zkušenosti a povýšení, které vylepšují připravenost lodě do budoucích bojů, pro vetší a nebezpečnější bity.
Hra obsahuje rozsáhlý multiplayer, ve kterém se proti sobě postaví až 4 hráči se svou flotilou. Battlefleet Gothic: Armada nabízí také ale velikou příběhovou kampaň, odehrávající se během 12. Černé křížové výpravy, která hráče uvede do středu gotické války, která zuřila mezi armády Impéria a Abaddon.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Procesor: AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz)/Intel Core i5-2500 (3,3 GHz)
Paměť: 4096 MB RAM
Grafická karta: 1 GB, DirectX 11, AMD Radeon HD 6850/NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible
Dodatečné poznámky: Internet connection required for online gaming and game activation

Aktuální cena

Grafika pěkná, ale vše ostatní naprosto nechápu. Obtížnost hry je nepochopitelná, síla lidí naprosto neodpovídá velikosti. V podstatě platí, čim víc - tím lépe.
03.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.