BattleTech

BattleTech

Vydavatelé: Paradox Interactive
Vývojáři: Harebrained Schemes
Žánry: Strategické, Tahové strategie, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

31. března 2018 - Mac
31. března 2018 - SteamOS
31. března 2018 - Linux
31. března 2018 - PC

Popis hry

Tvůrce původní hry BATTLETECH/MechWarrior, Jordan Weisman, a vývojáři mnohokrát oceněné série Shadowrun Returns představují novou generaci tahových taktických soubojů Mechů.
Píše se rok 3025 a galaxii sužuje nekonečná...zobrazit více

Tvůrce původní hry BATTLETECH/MechWarrior, Jordan Weisman, a vývojáři mnohokrát oceněné série Shadowrun Returns představují novou generaci tahových taktických soubojů Mechů.
Píše se rok 3025 a galaxii sužuje nekonečná válka, kterou vedou šlechtické rody pomocí obrovských, mechanických bojových vozidel zvaných „BattleMechy“. Převezměte velení nad svou nájemnou družinou Mechů a bojovníků, kteří je pilotují a snažte se přežít v brutální mezihvězdné občanské válce. Vylepšujte svou hvězdnou operační základnu, vyjednávejte nové smlouvy s feudálními pány, opravujte a udržujte stárnoucí BattleMechy a provozujte ničivé bojové taktiky, abyste porazili své nepřátele na bojišti.


Vlastnosti hry:

OVLÁDEJTE JEDNOTKU MECHŮ V TAHOVÝCH SOUBOJÍCH:
Nasaďte více než 30 BattleMechů v široké škále kombinací. Použijte terén, polohování, výběr zbraní a speciální dovednosti, které vám pomohou porazit nepřátele.

SPRAVUJTE VAŠI SPOLEČNOST ŽOLDÁKŮ:
Nabírejte, přizpůsobujte a vyvíjejte jedinečné bojovníky MechWarriors. Vylepšujte a přizpůsobte výsadkové lodě. Mějte dohled nad týmy techniků, inženýrů a podpůrného personálu.

ZÚČASTNĚTE SE BEZNADĚJNÉ OBČANSKÉ VÁLKY:
Ponořte se do příběhu násilím svrhnuté vladařky, která aby získala zpět svůj trůn vede brutální válku... s vaší pomocí, pokud ji ji poskytnete.

PŘIZPŮSOBTE SVÉ MECHY:
Využijte laboratoře k údržbě a modernizaci jednotek. Nahrazujte poškozené zbraňové systémy bojovými zbraněmi z padlých nepřátel.

VYBOJUJTE SI CESTU Z PERIFÉRIÍ:
Jako žoldnéř cestujete po rozsáhlých územích, přijímáte mise a budujete svou pověst u šlechtických domů a místních frakcí.

PVP MULTIPLAYER A REŽIM POTYČKY:
Přizpůsobte svou jednotku Mechů a bojujte se svými přáteli, soupeřte s protivníky online nebo si vyzkoušejte režim pro jednoho hráče a změřte své síly s AI.


Copyright© 2018 Harebrained Holdings, Inc. All Rights Reserved.
MechWarrior and BATTLETECH® are registered trademarks of Microsoft Corporation in Europe, the U.S., and other countries, and are used under license.
Published by Paradox Interactive AB. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 or Higher
Procesor: Intel Pentium Core i3 3210 3.20GHz or AMD FX 4300 3.8GHz
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 660 GTX or AMD Radeon HD 7850
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 15 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9 sound device

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.