BeamNG.drive

Vydavatelé: BeamNG
Vývojáři: BeamNG
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

5. dubna 2015 - PC

Popis hry

Nejrealističtější simulace automobilových nehod BeamNG Drive je závodní hrou, která se soustředí zejména na realistické pojetí fyziky a demolice. Je postavena na CryEngine 3, ale notně vylepšeném o vlastní fyzikální soft-body engine (deformovatelné objekty), který nemá konkurenci v existujících, ani...zobrazit více

Nejrealističtější simulace automobilových nehod BeamNG Drive je závodní hrou, která se soustředí zejména na realistické pojetí fyziky a demolice. Je postavena na CryEngine 3, ale notně vylepšeném o vlastní fyzikální soft-body engine (deformovatelné objekty), který nemá konkurenci v existujících, ani připravovaných projektech. Jde o revoluci v tom, jak se hry hýbou, ne jak vypadají, což je také jednou z hlavních vizí celého projektu.
Hra s předběžným přístupem, během vývoje se může měnit.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 Service Pack 1
Procesor: Desktop Intel i3
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GTX 550 TI
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 5 GB volného místa

Aktuální cena

Nejlepší hra na ničení aut. Skvěle propracovaný engin s naprosto reálným destrukčním modelem. Po stažení různých doplňků (např. dodatečné modely aut, map atd.) vás hra totálně pohltí. Hra je sice ještě v betě a má pořád pár chybiček, ale vývojáři pořád pracují na zlepšení a pravidelně hru updatují. Doporučuji všem milovníkům Kobry 11.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.