Beatbuddy: Tale of the Guardians

Beatbuddy: Tale of the Guardians

Vydavatelé: Reverb Publishing
Vývojáři: THREAKS
Žánry: Indie, Plošinovky, Hudební, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

6. srpna 2013 - Mac
6. srpna 2013 - Linux
6. srpna 2013 - PC

Popis hry

Ve hře se zmocníte role Beatbuddyho, jednoho ze strážců hudbou naplněného světa, a vydáte se zachránit své sestry Melody a Harmony ze spárů zlého mocichtivého Maestra.Hra je založena na interakci hráče s ručně malovaným světem, ve kterém se objekty i nepřátelé pohybují do rytmu elektro-swingového soundtracku...zobrazit více

Ve hře se zmocníte role Beatbuddyho, jednoho ze strážců hudbou naplněného světa, a vydáte se zachránit své sestry Melody a Harmony ze spárů zlého mocichtivého Maestra.Hra je založena na interakci hráče s ručně malovaným světem, ve kterém se objekty i nepřátelé pohybují do rytmu elektro-swingového soundtracku z dílny Parov Stelar a dalších umělců. Každý level je vlastně jedinečná skladba, kombinace hudby a prostředí v jeden celek. Akční bojové pasáže jsou prokládány jízdou ve střílejícím vozítku a jednoduchými puzzly.Hra získala několik ocenění především pro svůj soundtrack, který je také možné zakoupit zvlášť na oficiálních stránkách hry.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Procesor: 1.8 GHz (dual core)
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 256 MB NVidia or ATI graphics card, Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.