Beholder

Beholder

Vydavatelé: Alawar Entertainment
Vývojáři: Warm Lamp Games
Žánry: Indie, Simulátory
Příbuzné kategorie: Indie hry, Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

9. listopadu 2016 - Linux
9. listopadu 2016 - SteamOS
9. listopadu 2016 - PC
9. listopadu 2016 - Mac

Popis hry

Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří za minulého režimu donášeli na lidi ze svého okolí, na sousedy či dokonce na kamarády. Co přesně dělili a jak dokázali lidem znepříjemňovat život či ho dokonce zničit. Byli to profesionální udavači, kteří se neštítili ničeho. Přesně takové prostředí nabízí hra Beholder....zobrazit více

Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří za minulého režimu donášeli na lidi ze svého okolí, na sousedy či dokonce na kamarády. Co přesně dělili a jak dokázali lidem znepříjemňovat život či ho dokonce zničit. Byli to profesionální udavači, kteří se neštítili ničeho. Přesně takové prostředí nabízí hra Beholder. Budete se muset vžít do role profesionálního práskače v panelovém domě, ale není to vše tak černobílé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Hráč bude mít možnost být opravdovým zloduchem, který se neštítí ničeho a bude systematicky ničit obyvatele paneláku. Budete moci nejen udávat, ale také z lidí tahat protistátní informace, nebo bude falšovat důkazy či dokonce podstrkávat falešné důkazy (např. zakázané knihy atd.). Když se natolik dokážete spřátelit s obyvateli paneláku, tak budete moci od lidí žádat pomoc, jako jsou potřebné doklady o výjezdu do zahraniční a poté je za jejich pomoc nechat zavřít.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: GeForce 600M / ATI Radeon HD 5450 (1GB)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1600 MB volného místa

Aktuální cena

Dobrá hra ve ktere si zahrajete za domovnika a hlidate nebo kontrolujete a ziskavate penize pro vaseho syna a dcerku konce jsou podle vas.
30.11.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.