Betrayer

Betrayer

Vývojáři: Blackpowder Games
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

24. března 2014 - PC

Popis hry

Akční hra Betrayer vyniká zejména parádní a originální stylizací. Celý svět je překreslen do černé, bílé a červené barvy a působí naprosto jedinečně.

Hra Betrayer se odehrává ve Virginii v roce 1604. Pokud ovšem čekáte nějak realistické zpracování, jste na omylu. Po úvodním průzkumu totiž narazíte na...zobrazit více

Akční hra Betrayer vyniká zejména parádní a originální stylizací. Celý svět je překreslen do černé, bílé a červené barvy a působí naprosto jedinečně.

Hra Betrayer se odehrává ve Virginii v roce 1604. Pokud ovšem čekáte nějak realistické zpracování, jste na omylu. Po úvodním průzkumu totiž narazíte na mrtvolné démony a okamžitě je Vám jasné, že tady skutečně něco nehraje. Kromě nepřátel je hra ovšem silně ovlivněna realistickým děním v severní Americe na počátku 17. století. Vlastně i oni démoni jsou oblečeni do evropských uniforem a využívají arzenál pro toto století typické - meče, bajonety ale také muškety. Betrayer není výhradně akční hrou a celý postup kombinuje se stealth prvky. Čeho si však všimnete okamžitě a co tuto hru dělá originální je stylizace. Stupně šedi se kombinují s výraznou a sytou rudou barvou a vytváří skutečně dosud neviděný zážitek. Pokud by Vám však tato stylizace nevyhovovala, můžete si jí změnit v nastavení.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista 64-bit
Procesor: 3.0 GHz dual core or better
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: Graphics: DirectX 9 compatible with 1GB video RAM or better (NVIDIA GeForce GTX 460/AMD Radeon HD 6850)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: Windows compatible stereo sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.