Beyond: Two Souls

Beyond: Two Souls

Vývojáři: Quantic Dream
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

8. října 2013 - PlayStation 3
24. listopadu 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Hra od tvůrců Heavy Rain

Cesta životem:

Hra BEYOND: Two Souls mapuje 15 let života hrdinky Jodie Holmes. Hráčům poskytuje jedinečnou příležitost nahlédnout do jejího světa v období mezi 8. až 23. rokem života, prožít s ní šťastné i smutné okamžiky a objevit, jak se stala tím, čím je.

V jednotlivých...zobrazit více

Hra od tvůrců Heavy Rain

Cesta životem:

Hra BEYOND: Two Souls mapuje 15 let života hrdinky Jodie Holmes. Hráčům poskytuje jedinečnou příležitost nahlédnout do jejího světa v období mezi 8. až 23. rokem života, prožít s ní šťastné i smutné okamžiky a objevit, jak se stala tím, čím je.

V jednotlivých scénách mohou hráči ovlivňovat osud malého děvčátka, mladé slečny a posléze dospělé ženy a doprovázet ji na dobrodružné cestě, na které objeví svoji vlastní identitu, pochopí svoji jedinečnost a odhalí největší tajemství života: co se stane, když zemřeme.

Jde o emocemi nabitou, výpravnou a originální hru plnou překvapení a nepochybně i o nejambicióznější titul od uznávaného studia Quantic Dream, tvůrce titulu HEAVY RAIN.

Příběh bez chronologie:

Příběh Jodie Holmes není podán chronologicky a scény následují v neuspořádaném pořadí. Hráči budou ovlivňovat osud Jodie v době dospělosti, dospívání i v dětství a uvidí tedy důsledky ještě před odhalením příčin.

V každé scéně vystupuje Jodie v jiném věku. Mění se její vzhled, oblečení, účes, způsob chůze, mluvy a samozřejmě i okruh jejích zájmů a aktivit, kterým se věnuje.

Hráči budou sledovat postavu Jodie ve věku 8 let, inspirovanou herečkou Ellen Page v době jejího dětství, a prostřednictvím scén uvidí, jak vyrůstá, jak ostatní postavy kolem stárnou a jak se život Jodie vyvíjí.

Hvězdné obsazení:

V titulu BEYOND: Two Souls si zahráli dva slavní hollywoodští herci:
ELLEN PAGE (filmy JUNO, POČÁTEK, další pokračování série XMEN) originálním způsobem ztvárňuje postavu JODIE HOLMES.
WILLEM DAFOE (ČETA, eXistenZ, SPIDERMAN) představuje NATHANA DAWKINSE, vědce, který se pro Jodie stane druhým otcem a pomůže jí přijmout to, kým je.

Herecké výkony hlavních postav byly nasnímány ve 3D prostoru, díky čemuž se postavy, které ve hře ztvárňují, pohybují a mluví přesně jako oni. Vývojářům se tak podařilo dosáhnout vysokého stupně věrnosti a autentičnosti ve 3D formátu.

Zcela nový způsob hraní hry:

Každá hra od studia QUANTIC DREAM dokonale vystihuje jeho záměr vytvářet originální tituly a objevovat převratné způsoby tvorby videoher. Místo toho, aby titul vytvořili podle úspěšného receptu, který se osvědčil v případě hry Heavy rain, rozhodli se přijít s novými nápady a najít převratné způsoby, jak z příběhu vytvořit hru.

Hra BEYOND: Two Souls přináší spoustu vynikajících nápadů a technik a nabízí dokonalý herní zážitek, který se liší od Heavy rain. Zároveň však staví na stejných základech, co se týče vytváření propracovaného zážitku
nabitého emocemi.

Hra 2 hráčů

Hru je možné hrát ve dvou a to tak, že jeden hráč oválá Jodie a druhý jejího ducha. Hra je tedy vhodná i pro páry, které mohou společně sledovat příběh.

Obrázky :

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

moc jsem si oblíbil hry od Quantic Dream ale tato je takový průměr čekal jsem lepší (hráno na PC)
04.10.2020
Dost nemastné, neslané, díky stylu vyprávění dost chaotické a takovou hru nezachrání ani dva slavní herci. Ta hra není špatná, ale neodnesete si z ní vůbec nic. Za zmínku ale stojí kooperativní složka hry, kde jeden hráč je dívka a druhý onen "duch". Pak totiž hráč dívky nemá ducha vůbec pod kontrolou a jen se může maximálně dívat na to, jaké zlo zase napáchá. To té hře přidává k dobru.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.