Bionic Commando Rearmed

Bionic Commando Rearmed

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: GRIN
Žánry: Arkády, Plošinovky

Datum vydání zobrazit vše

13. srpna 2008 - Xbox 360
14. srpna 2008 - PC
15. srpna 2008 - PlayStation 3

Popis hry

Útok zaměřený na samotné srdce Federálních států amerických přišel naprosto nečekaně. Imperiální vojska, vedená fašistickým generalissimem Killtem, vtrhla na území FSA a obsadila takřka všechny strategické pozice. Nejlepší agent FSA byl zajat a uvězněn na neznámém místě. Vysvobodit jej z imperiálních...zobrazit více

Útok zaměřený na samotné srdce Federálních států amerických přišel naprosto nečekaně. Imperiální vojska, vedená fašistickým generalissimem Killtem, vtrhla na území FSA a obsadila takřka všechny strategické pozice. Nejlepší agent FSA byl zajat a uvězněn na neznámém místě. Vysvobodit jej z imperiálních spárů a probít se nepřátelskými šiky je úkol, na který jen tak někdo nestačí. To nedokáže žádný řadový voják nebo tajný agent. FSA potřebuje pravého specialistu s neobvyklými schopnostmi. Potřebuje bionické komando.... Klasická arkáda nahlížená z boku, ovšem obohacená o nové možnosti, zbraně a nepřátele. Kompletně přepracovaná grafická a zvuková stránka hry. Množství úrovní, k jejichž zdolání se musíte naučit mistrovsky zacházet se svou bionickou paží. Bonusové mise nahlížené z ptačí perspektivy doprovázené klasickou hudbou z Bionic Commanda. Plněním speciálních úkolů si můžete odemknout bonusové prvky ve hře Bionic Commanda. Vychutnejte si kooperační mód pro dva hráče nebo vzájemné boje až čtyř lidí proti sobě. Hra je v češtině.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Supported OS: Windows® XP Service Pack 2 or Windows Vista™
Processor: Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 128 MB DirectX 9c compatible card / nVIDIA GeForce 6600 GT / or ATI equivalent
Sound: DirectX 9 compatible sound card
DirectX®: DirectX 9c
Hard Drive: 650 MB free hard drive space
Peripherals: Keyboard and mouse, Xbox 360 controller supported

Aktuální cena

Dobré, ale štve mě, že tam není žádný tutorial
15.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.