BioShock 2 Remastered

Vydavatelé: 2K
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

15. září 2016 - PC

Popis hry

Hra BioShock 2 Remastered je dokonalá, vylepšená směs explozivní FPS střílečky a strhujícího vyprávění. Rapture znovu ožije ozvěnami hříchů minulosti. Na pobřeží Atlantiku chytá jakési monstrum holčičky a odvádí je do podmořského města Rapture. V roli Big Daddyho se vydáte na cestu napříč padlým městem...zobrazit více

Hra BioShock 2 Remastered je dokonalá, vylepšená směs explozivní FPS střílečky a strhujícího vyprávění. Rapture znovu ožije ozvěnami hříchů minulosti. Na pobřeží Atlantiku chytá jakési monstrum holčičky a odvádí je do podmořského města Rapture. V roli Big Daddyho se vydáte na cestu napříč padlým městem a při pronásledování neznámého protivníka se kromě vlastního přežití budete snažit najít odpovědi na všechny otázky.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Každý diel Bioshocku sa mi dostal pod kožu a tak sa s nich stala moja najobľúbenejšia herná séria.Graficky je na tom hra veľmi dobre. Rapture je podla mňa jedno s najzaujímavejších prostredí. Príbeh ma zase tak nezaujal no vynahradil mi to Infinit.
14.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.