Blackwake

Blackwake

Vydavatelé: Mastfire Studios
Vývojáři: Mastfire Studios
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory, FPS

Datum vydání zobrazit vše

24. února 2017 - PC
24. února 2017 - Linux
24. února 2017 - Mac

Popis hry

Hou hou chásko pirátská je čas, aby vaše šavle konečně ochutnaly krev! Vyplouváme na moře vy suchozemské krsy, nastal čas lovu! Předchozí věty přesně vystihují hru Blackwake, která vás zavede do 18. století na jednu z několika pirátských či bukanýrských lodí. V této době mořím vládli krve žíznivý piráti...zobrazit více

Hou hou chásko pirátská je čas, aby vaše šavle konečně ochutnaly krev! Vyplouváme na moře vy suchozemské krsy, nastal čas lovu! Předchozí věty přesně vystihují hru Blackwake, která vás zavede do 18. století na jednu z několika pirátských či bukanýrských lodí. V této době mořím vládli krve žíznivý piráti nebo bukanýři a slovo čest byla prázdná skořápka, jako prázdná flaška od rumu. BlackWake je opravdu masivní multiplayerová řežba mezi piráty, bukanýry a královským námořnictvem. Jedná se o lehčí námořní simulátor ve kterém bude celá posádka v čele s kapitánem řídit a obstarávat vše potřebné na lodi. Ano, hra vyžaduje od spoluhráčů týmového ducha a notnou dávku spolupráce. Hlavní slovo má mít kapitán, který řídí loď a rozdává posádce rozkazy počínaje napnutím plachet při vyplutí, čerpání vody z podpalubí po zasažení lodě až po nabíjení děl. 

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10 64-bit
Procesor: i5 2400, FX-6300
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: R9 270, GTX 660
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 3 GB volného místa
Dodatečné poznámky: This is to play the game on lowest settings with medium shadows at around 60FPS@1080p resolution.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.