BlazBlue: Calamity Trigger

BlazBlue: Calamity Trigger

Vývojáři: Arc System Works
Žánry: Arkády, Bojové

Datum vydání zobrazit vše

20. listopadu 2008 - Arcade
30. června 2009 - Xbox 360
4. března 2010 - PlayStation 3
25. března 2010 - PlayStation Portable
20. srpna 2010 - PC

Popis hry

Události Calamity Trigger sledují dění po porážce "Černé bestie", o kterou se postarala šestice hrdinů, disponujících magickými schopnostmi. Ti využívají umění "Ars Magus", sloužící k propojení magie a techniky v boji. Dvojrozměrné zpracování se snoubí s hratelností postavenou na správné volbě slabého,...zobrazit více

Události Calamity Trigger sledují dění po porážce "Černé bestie", o kterou se postarala šestice hrdinů, disponujících magickými schopnostmi. Ti využívají umění "Ars Magus", sloužící k propojení magie a techniky v boji. Dvojrozměrné zpracování se snoubí s hratelností postavenou na správné volbě slabého, středního a silného útoku v tu pravou chvíli. Přítomné jsou i krycí pohyby, i celá řada komb, vzniklých ze správného pořadí útoků a defenzivních pozic. Každá z postav má takzvanou "Drive" unikátní schopnost. Vybírat si můžete z dvanáctky postav.  

Anime bojovka BlazBlue: Calamity Trigger je nepřímým pokračováním populární bojové série Guilty Gear od tvůrců ze studia Arc System Works.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core2 Duo
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: nVidia Geforce 7900 / AMD Radeon X1900
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: Direct Sound

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.