Blinding Dark

Blinding Dark

Vydavatelé: BulkyPix
Vývojáři: Games Hut
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

12. srpna 2014 - PC

Popis hry

Co by se stalo, kdyby Amnesia a Barker’s: Undying měli dítě? Výsledkem by bylo Blinding Dark, hororová FPS. Luštěte hádanky, sbírejte předměty a vylepšení, bojute s nepřáteli a snažte se vyžít z tenčících se zásob.
 
Vždycky jsme snili, že budeme hrát i další hry jako Clive Barker’s: Undying, ale hororový...zobrazit více

Co by se stalo, kdyby Amnesia a Barker’s: Undying měli dítě? Výsledkem by bylo Blinding Dark, hororová FPS. Luštěte hádanky, sbírejte předměty a vylepšení, bojute s nepřáteli a snažte se vyžít z tenčících se zásob.
 
Vždycky jsme snili, že budeme hrát i další hry jako Clive Barker’s: Undying, ale hororový žánr se ubíral jiným směrem. Jakmile se objevila Amnesia, spatřili jsme příležitost pro výbornou kombinaci. Základní koncepce klasických hororových her je v tom, že jakmile se dostanete ke zbrani, kterou můžete s hrůzami bojovat, celá atmosféra je pryč. Věříme, že takový přístup je špatný a Blinding Dark je náš pokus dokázat to. Vzácná munice, silní nepřátelé a omezené možnosti regenerace zdraví vytvářejí to pravé napětí a strach ze smrti. Když tohle dáte dohromady s faktem, že vaše smrt má dost výrazné následky, pocit nebezpečí/napětí se ještě znásobí.
 
Probudíte se ve vstupní hale něčeho, co vypadá jako zámek. Nepamatujete si, kdo jste a jak jste se sem dostali. Krok po kroku sestupujete hlouběji do temnoty, abyste odhalili svou minulost a určili svou budoucnost.
 
Sbírejte prastaré relikvie a poznávejte jejich unikátní schopnosti. Dejte si na čas a zkoumejte vaše okolí. Příliš rychlý postup může znamenat okamžitou smrt.
 
Hlavní vlastnosti:

Smělá kombinace hororových prvků s FPS ve starém stylu.
Zajímavý příběh je rozdělený do několika Aktů a má hluboké kořeny ve světě Blinding Dark.
Sbírejte unikátní zbraně a předměty se specifickým využitím.
Přežijte souboje s pekelníky, démony, monstry a dušemi s unikátními silnými i slabými stránkami, které musíte objevit a využít.
Přijměte výzvu v podobě obtížných skákacích a hádankových prvcích.
Odhalte tajemství ručně zpracovaného prostředí díky propracovanému a odměňujícímu systému prozkoumávání.
Grafika ve vysoké kvalitě.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
Paměť: 3000 MB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeaon HD2600/3600
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1100 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.