Bloodborne: The Old Hunters

Bloodborne: The Old Hunters

Vývojáři: From Software
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

24. listopadu 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Jedná se o rozšíření, které vyžaduje základní hru Bloodborne na PS4.

Odhalte zapomenutý příběh brutálních lovců, kteří měli za úkol hájit strašlivá tajemství Byrgenwerthu – a ochránit hrozivou pravdu o Blood Healing. Vydejte se do tří nových a pořádně nebezpečných lovišť. Získejte nové oblečení a smrtonosné...zobrazit více

Jedná se o rozšíření, které vyžaduje základní hru Bloodborne na PS4.

Odhalte zapomenutý příběh brutálních lovců, kteří měli za úkol hájit strašlivá tajemství Byrgenwerthu – a ochránit hrozivou pravdu o Blood Healing. Vydejte se do tří nových a pořádně nebezpečných lovišť. Získejte nové oblečení a smrtonosné zbraně a osvoj si nadpřirozené kouzelné útoky, které vám pomohou zdolat zlo přebývající v těchto lovištích… 

NOVÍ NEPŘÁTELÉ PRO STARÉ LOVCE
Čekají VÁS dávno zapomenutá nebezpečí: prastará krev láká na yharnamská loviště krvežíznivá stvoření. Při vaší cestě za spásou vám pomohou noví spojenci, zatímco monstrózní stvoření se vám pokusí zabránit, aby jste se dostali k hrozivému legendárnímu bossovi - Ludwigovi.

NOVÝ ÚBOR PRO STAROVĚKOU BITVU
Yharnamská starověká loviště si žádají nová taktická rozhodnutí – například půjde o to, které sady oblečení ti nabídnou nejlepší ochranu, nebo jaké vylepšené dovednosti ti pomohou odrazit hrůzy minulosti.

Produkt je určen pouze pro české PSN účty.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Uf. Přídavek s obtížnosti převyšující původní hru. Každý boss představuje výzvu jak dobytek a ten závěrečný... přiznávám se, že ač jsem základní hru dohrál i na tajný konec, tohodle hajzla jsem prostě nedal :( DLC každopádně vyčtu až přílišnou linearitu levelů. Zatímco v původní hře je to vše tak krásně propojené a promotané, tady je to regulerní tunel s pár vracečkama.
10.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.