Boiling Point: Road to Hell

Boiling Point: Road to Hell

Vydavatelé: Atari
Vývojáři: Deep Shadows
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

29. června 2005 - PC

Popis hry

Ve hře Boiling Point: Cesta do pekel stanete bývalým členem Francouzské cizinecké legie,který odlétá do Kolumbie hledat svou sestru, novinářku Maggie, která se už deset dní nikomu neozvala. Kevin bude muset napnout všechny síly aby sám přežil a vypátral, co se stalo jeho sestře. Během svého pátrání bude...zobrazit více

Ve hře Boiling Point: Cesta do pekel stanete bývalým členem Francouzské cizinecké legie,který odlétá do Kolumbie hledat svou sestru, novinářku Maggie, která se už deset dní nikomu neozvala. Kevin bude muset napnout všechny síly aby sám přežil a vypátral, co se stalo jeho sestře. Během svého pátrání bude muset nejen proniknout do místního prostředí a odhalit dávná tajemství skrývající se za tajemným slovem Xenus, ale také se bude potýkat s místními ozbrojenými složkami.

Ve hře nenajdete žádné úrovně, má prostě pouze začátek a konec a mezitím se můžete pohybovat po celé ploše, která bude čítat asi 35 kilometrů čtverečních. Proto také budete mít možnost nasednout do kteréhokoliv vozidla, které uvidíte, od auta po helikoptéru.

Boiling point není další akční hrou s "RPG prvky", je to skutečný mix akce a RPG. Cílem hry není zabíjení, ale nalezení Kevinovi sestry, takže budete muset se spoustou lidí mluvit a získat od nich potřebné informace. Žádná postava nemá zakódováno nepřátelské chování k vám, všechny se chovají na základě okolností, za kterých se s nimi střetnete. Je zde mnoho zájmových skupin - policie, teroristé, drogová mafie, indiáni a CIA. Vaše aktivity budou určovat postoj těchto skupin k vám i chování jejich příslušníků. Nezpomeňte ale, že za peníze se dá sehnat téměř vše.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 74%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
1
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
70 100
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.