Bomber Crew

Bomber Crew

Vydavatelé: Curve Digital
Vývojáři: Runner Duck
Žánry: Strategické, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

19. října 2017 - Windows Phone

Popis hry

Připravte svou posádku na to nejnebezpečnější poslání v této nebeské strategické simulaci přežití!
Vyberte svou posádku!
Trénujte a personalizujte vlastní posádku Bomber. Náhodně generované jména, dovednosti a jejich příběh znamenají jedinečný zážitek pro každého, ale buďte opatrní, protože smrt je...zobrazit více

Připravte svou posádku na to nejnebezpečnější poslání v této nebeské strategické simulaci přežití!
Vyberte svou posádku!
Trénujte a personalizujte vlastní posádku Bomber. Náhodně generované jména, dovednosti a jejich příběh znamenají jedinečný zážitek pro každého, ale buďte opatrní, protože smrt je trvalá.
Neskutečná letová simulace!
Pečlivě spravujte vše od paliva, munice, hydrauliky a další ve svém vlastním bombardéru založeném na fyzice. Upravte si ho širokou škálou výtvarných umění a medailonů, nebo navrhněte své vlastní pomocí jednoduchých nástrojích ve hře.
Rychlá strategie!
Každá mise je vysoce riziková expedice, kde nebezpečí nacházíte na každém rohu. Nepřátelští stíhači, válečné zbraně, špatné počasí, nízký kyslík a řada jiných nebezpečí čekají jen na to až vzlétnete!
Buď připraven!
Příprava je klíčem k úspěšné misi. Označte nepřátelské stíhačky, než se k vám dostanou, ujistěte se, že váš cíl je označen, ale hlavně se ujistěte, že máte správný tým pro práci. Na bombardéru WW2 je pro vítězství důležitá každá role!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10 x86/x64
Procesor: Intel Core i3-530 (4 * 3000) or equivalent
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Geforce 9800 GT (1024 MB)
Pevný disk: 500 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.