Borderlands 2

Borderlands 2

Vydavatelé: 2K Games, SCEA, Aspyr Media
Vývojáři: Gearbox Software
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

21. září 2012 - Xbox 360
25. října 2012 - PC
25. října 2012 - PlayStation 3
20. listopadu 2012 - Mac
30. května 2014 - PlayStation Vita
30. září 2014 - Linux

Popis hry

Hra Borderlands dobyla herní svět, protože přinesla hráčům unikátní atmosféru založenou na vtipných postavách a návykovou nonstop kooperativním hraní, obohaceném o získávání kořisti. Kritikou uznávaná a skvěle prodávaná RPS spolu se svými čtyřmi stahovatelnými obsahovými balíčky uchvátila představivost...zobrazit více

Hra Borderlands dobyla herní svět, protože přinesla hráčům unikátní atmosféru založenou na vtipných postavách a návykovou nonstop kooperativním hraní, obohaceném o získávání kořisti. Kritikou uznávaná a skvěle prodávaná RPS spolu se svými čtyřmi stahovatelnými obsahovými balíčky uchvátila představivost a vysloužila si pozornost singleplayerových i kooperativních hráčů po celém světě. Borderlands 2 je epické pokračování ultimátní kořistnické RPS (role-playing shooter) pro čtyři hráče Borderlands.
Kombinující invenci a evoluci, Borderlands 2 obsahuje zcela nové postavy, schopnosti, prostředí, nepřátel, zbraně a vybavení, které přicházejí v ambiciózní vytvořeném příběhu. Při dobrodružství napříč neprozkoumanými novými oblastmi Pandory v něm odhalíte tajemství a záhady světa Borderlands.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP3
Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor
Memory: 2 GB(XP)/ 2 GB(Vista)
Hard Disk Space: 13 GB free
Video Memory: 256 MB
Video Card: NVIDIA GeForce 8500 /ATI Radeon HD 2600
Sound: DirectX 9.0c Compatible
Other Requirements:Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010, and AMD CPU Drivers (XP Only/AMD Only)

Aktuální cena

Zcela upřímně, Borderlands mě vůbec nenadchly. Provedení hry samotné je sice velice zajímavé, především grafika ve stylu komiksu dodává originalitu a rozhodně hře přidává i v dalších aspektech, jenže jinak je to v podstatě nikam nevedoucí střílečka, nic víc. Jakýsi příběh tu sice je, jenže to je spíše jen záminka, která udává, v jakých lokacích se se svou postavou budete objevovat. To "HALÓ", které je kolem této hry doslova všudepřítomné, jsem vůbec nepochopil. Dávám **.
29.11.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 84%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
80 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.