Brain Exercises With Dr. Kawashima

Brain Exercises With Dr. Kawashima

Vydavatelé: Namco Bandai Games
Vývojáři: Namco Bandai Games
Žánry: Puzzle
Příbuzné kategorie: Logické hry

Datum vydání zobrazit vše

29. května 2009 - PC

Popis hry

Vezměte zdraví vaší mysli do vlastních rukou díky této zábavné a stimulující hře pro trénink mozku. Nad vývojem dohlížel Dr. Kawashima, génius stojící za nejznámější hrou na světě tohoto století. Brain Exercise je naplněná těmi nejoblíbenějšími a úplně nově vymyšlenými způsoby, jak stimulovat různé části...zobrazit více

Vezměte zdraví vaší mysli do vlastních rukou díky této zábavné a stimulující hře pro trénink mozku. Nad vývojem dohlížel Dr. Kawashima, génius stojící za nejznámější hrou na světě tohoto století. Brain Exercise je naplněná těmi nejoblíbenějšími a úplně nově vymyšlenými způsoby, jak stimulovat různé části mozku a udržet tak vaši mysl bdělou a aktivní.   Trénink mozku je stejně důležitý jako pravidelné zdravé stravování a fyzické cvičení - jen snažší a méně časově náročné!   Hlavní vlastnosti: Vyrobeno pod oficiálním dohledem Dr. Kawashimy. Vědecky potvrzená stimulace mozku. Trénujte každou část vašeho mozku zvlášť! 36 her rozdělených mezi jednotlivé části mozku! Zúčastněte se celosvětových online hodnocení.   Brain Exercise with Dr. Kawashima © 2009 NBGI / NBGE. Všechna práva vyhrazena. Vydáno společností NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S. Původní koncept od společnosti NAMCO BANDAI Games Inc. Vyrobeno společností NAMCO Tales Studio Inc. and NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.