Broforce

Datum vydání zobrazit vše

15. října 2015 - PC
15. října 2015 - SteamOS
15. října 2015 - Linux
15. října 2015 - Mac
1. března 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Pixel-artová plošinovková střílečka vzdává hold klasickým akčním filmům z 80. a 90. let, ve kterých hráli hlavní roli svalnatí hrdinové - jednočlenná komanda - bojující proti obrovské přesile nepřátel a zachraňující své blízké ze zajetí. Hráč má na výběr z více než desítky takových "bros" parodující...zobrazit více

Pixel-artová plošinovková střílečka vzdává hold klasickým akčním filmům z 80. a 90. let, ve kterých hráli hlavní roli svalnatí hrdinové - jednočlenná komanda - bojující proti obrovské přesile nepřátel a zachraňující své blízké ze zajetí. Hráč má na výběr z více než desítky takových "bros" parodující legendy, jako např. Rambro, Brominator, MacBrover, z nichž každý má unikátní zbraň, schopnost i vlastnosti. Velitelem týmu Broforce není nikdo jiný než sám Nelson Brodela.    

Herní prostředí je téměř kompletně zničitelné, plné hord nepřátel a vybuchujícíh barelů. Každá úroveň pak samozřejmě končí porážkou zlého bosse, vztyčením americké vlajky a odletem ve vrtulníku.  

Kampaň nebo deathmatch hry lze hrát až ve 4 lidech přes online nebo lokální připojení. Broforce dále nabízí různé módy hry pro jednoho či editor úrovní.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista or Later
Procesor: Intel Core™ Duo or faster
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: OpenGL 3.0 compliant video card
Pevný disk: 1300 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Gamepad highly recommended.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.