Broken Sword: The Sleeping Dragon

Broken Sword: The Sleeping Dragon

Vývojáři: Revolution Software
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. listopadu 2003 - PC
8. prosince 2003 - Xbox
30. září 2004 - PlayStation 2

Popis hry

Broken Sword: Sleeping Dragon je dobrodružná hra, která byla vydána v systémech Windows , Xbox a PlayStation 2 v roce 2003, zatímco v Japonsku byla v září 2004 vydána verze PlayStation 2 (vydané pouze v Evropě a Japonsku ). seriál Broken Sword , který byl vydán šest let po předchozí splátce The Smoking...zobrazit více

Broken Sword: Sleeping Dragon je dobrodružná hra, která byla vydána v systémech Windows , Xbox a PlayStation 2 v roce 2003, zatímco v Japonsku byla v září 2004 vydána verze PlayStation 2 (vydané pouze v Evropě a Japonsku ). seriál Broken Sword , který byl vydán šest let po předchozí splátce The Smoking Mirror . Sleeping Dragon přemístil sérii do 3D grafiky a je jedinou herní sérii, která nepoužívá bodové a cvakávací rozhraní. Hráč převezme roli George Stobbart , amerického patentového právníka, který letí do Konga, aby napsal patent pro vědce, který tvrdí, že našel zdroj neomezené energie.

Myšlenka byla poprvé diskutována v roce 2000. Aby se hra stala jako film, revoluce přinesla filmového konzultanta Boba Keena , který se ujistil, že hra přináší emoce a atmosféru vhodnou pro každou scénu. Hra byla původně plánována tak, aby měla podobnou vizuální podobu jako karikaturu, ale vývojáři se rozhodli zaměřit se na styl podobný japonským animovaným filmům. Na rozdíl od prvních dvou hráček Broken Sword , které používaly motor virtuálního divadla , spací drak byl postaven s motorem RenderWare . Herní hudbu složil Ben McCullough a Rolf Saxon se vrátil k hlasu Georgeovi Stobbartovi.

Hra obdržela velmi pozitivní recenze. Kritici chválili příběh hry, psaní, humor, filmový pocit a grafiku. Hudební hra byla také chvályna. Kritika se soustředila především na ovládací rozhraní a opakované hádanky. Podle Charlesa Cecila se hra prodala několik set tisíc výtisků.

zdroj: Davas96

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Vynikající pokračování Broken Sword místo 2d point and click se vydáva do úžasné 3d adventury,kde se vydáme do Džungle,Paříže a i do Prahy. Úžasný je příběh který vás upoutá do hry.Začatek hry kde je úžasná hudba nádhera.
01.11.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.