Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons

Vydavatelé: Spike ChunSoft, 505 Games
Vývojáři: Starbreeze Studios
Žánry: Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

7. srpna 2013 - Xbox Live Arcade
3. září 2013 - PC
28. ledna 2014 - PlayStation Network

Popis hry

Veďte dva bratry na epické pohádkové výpravě inspirované severskými mýty a legendami. Na tuhle životní cestu nikdy nezapomenete.

BRATŘI
Muž, jehož život visí na vlásku. Jeho dvěma synům, kteří zoufale chtějí svého nemohoucího otce vyléčit, zbývá jediná možnost. Musí se vydat na výpravu a najít „živou...zobrazit více

Veďte dva bratry na epické pohádkové výpravě inspirované severskými mýty a legendami. Na tuhle životní cestu nikdy nezapomenete.

BRATŘI
Muž, jehož život visí na vlásku. Jeho dvěma synům, kteří zoufale chtějí svého nemohoucího otce vyléčit, zbývá jediná možnost. Musí se vydat na výpravu a najít „živou vodu“ a zároveň spoléhat jeden na druhého, že si pomohou přežít. Jeden musí být silný tam, kde je ten druhý slabý; odvážný tam, kde je ten druhý bojácný; musí být… bratři.

UNIKÁTNÍ OVLÁDÁNÍ
Dalo by se říci, že jde o kooperativní hraní pro jednoho hráče. Ovládáte totiž oba bratry současně. Každého jednou páčkou. Díku tomuto netradičnímu ovládání si z bratry rychle vytvoříte pevné pouto, až do konce hry.

SPECIÁLNÍ OBSAH
Výtvarné návrhy, komentář vývojářů a soundtrack.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Úžasná hra s dojemným příběhem který snad každému na chvilku zastaví srdce, hra má úžasnou grafiků nádhernou atmosféru, která po celou dobu hraní neupadá. Hra je sice krátká, ale za to si mě více dostála.
26.04.2017
Krásná a výpravná hra na pár hodin, ale ten příběh vás položí do kolen a bude vám z toho ve výsledku na nic. Doporučuju!
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.