Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Infinity Ward, Treyarch, n-Space
Žánry: Simulátory, FPS

Datum vydání zobrazit vše

5. listopadu 2007 - PlayStation 3
5. listopadu 2007 - Nintendo DS
5. listopadu 2007 - Xbox 360
5. listopadu 2007 - PC
26. září 2008 - Mac
10. listopadu 2009 - Wii

Popis hry

Pc hra Call of Duty 4: Modern Warfare je akční FPS thriller, který hráči do rukou vrazí poměrně bohatý arsenálnejmodernějších a nejsilnějších zbraní, s nimiž se pak bude pokoušet řešit celou řadu zapeklitých situací v bojových zónách po celém světě. V průběhu hlavní kampaně se totiž hráč dostane do řady...zobrazit více

Pc hra Call of Duty 4: Modern Warfare je akční FPS thriller, který hráči do rukou vrazí poměrně bohatý arsenálnejmodernějších a nejsilnějších zbraní, s nimiž se pak bude pokoušet řešit celou řadu zapeklitých situací v bojových zónách po celém světě. V průběhu hlavní kampaně se totiž hráč dostane do řady dramatických akčních momentů, na nichž je hra postavena. Zkrátka a dobře, to hlavní, oč se tvůrci z Infinity Ward snaží je, aby se hráč za žádných okolností nenudil, aby se neustále ocital v zajímavých a hlavně nových situacích. V jednu chvíli se tak z něj stane sniper v hluboko za nepřátelskou linií, pak bude podnikat frontální útok po slaněníz helikoptéry Blackhawk a dojde i na letecké útoky proti nepříteli tisíce metrů nad zemí.
Hlavní rysy pc hry Call of Duty 4: Modern Warfare:
masivní multiplayer vyvinutý na míru pro zkušené hráče i hráče, kteří hrají pc hry jen příležitostnědynamické mise, plné dějových zvratůneustále se měnící prostředí bojových misí (zima, horko, bitevní pole i stealth mise)široký výběr arzenálu určenému k co nejeefektivnější likvidaci protivníkapc hra od Infinity Ward, týmu, který to umí!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimální:
Podporované OS: Microsoft® Windows® XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 nejsou podporovány)
Verze DirectX : Microsoft DirectX 9.0c (obsaženo)
Procesor: Intel® Pentium® 4 2,4 GHz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intel® a AMD® 1,8 GHz dvoujádrový procesor nebo lepší
Paměť: 512 MB RAM (Windows® XP), 768 MB RAM (Vista®)
Grafická karta: NVIDIA Geforce 6600 nebo lepší, nebo ATI Radeon® 9800Pro nebo lepší
Zvuková karta: 100% kompatibilní s DirectX 9.0c
Pevný disk: 8 GB volného místa
Internet: širokopásmové připojení vyžadované pro hru více hráčů

Aktuální cena

Pro mě nejlepší díl CODu vůbec! Jeden z těch mála dílů, kde si hra hraje na reál současného bojiště. Za MĚ VELKÝ PALE HORE!
06.01.2018
Neskutečný a skvěle spracovaný díl Call of Duty který je podle mě nejlepší z celé série, grafika v té době byla neuvěřitelná a příběh nabitý všemožnýma akcema. MultiPlayer byl taktéž skvělý a donedávna jsem si ještě i MP občas zahrál.
22.05.2017
Hra, která na dlouhá léta dopředu předefinovala žánr FPS her. Snad poprvé v Singleplayer hře se stalo, že hráč přišel o hlavního hrdinu v přímém přenosu. Také jsme si mohli vyzkoušet jaké to je být bůh sedící za displejem AC130 a nebo sniper brodící se hnojem černobylské špíny. No a mulťák se hraje dodnes, což?
20.04.2017
CoD ktore prinieslo sviezi vietor do tejto znacky a stanovilo buduce smerovanie pokracovaní
13.04.2017
Po CoD2 byla celá serie MW konečně zábavný CoD! :)
13.04.2017
hru se zatim podařílo dohrát za 1 hodinu 38 minut 14 vteřin.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.