Call of Duty: Black Ops II

Call of Duty: Black Ops II

Vydavatelé: Activision, Square Enix
Vývojáři: Treyarch
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

13. listopadu 2012 - PC
13. listopadu 2012 - Wii U
13. listopadu 2012 - PlayStation 3
13. listopadu 2012 - Xbox 360

Popis hry

Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série Call of Duty.
Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a jak tvůrci tvrdí, bude se v mnohém odlišovat od toho, na co jsme v sérii Call of...zobrazit více

Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série Call of Duty.
Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a jak tvůrci tvrdí, bude se v mnohém odlišovat od toho, na co jsme v sérii Call of duty zvyklí. Počátky příběhu se datují sice už od 80. let, což představuje poměrně velké časové rozpětí, ale převážně půjde o reálie budoucnosti v návaznosti na pokračování původní Black Ops. Titul slibuje pestrou herní náplň, co se týče režimů i jednotlivých činností. Každou chvíli budeme dělat něco jiného: řídit vozidla, létat ve vzduchu nebo střílet ze stacionárního kulometu.
A právě letecké pasáže by neměly být jen na efekt, ale měly by poskytovat plnohodnotný zážitek ve volném prostoru.
Angličtina je přiložena v objednávce, bez úpravy je hra v polském jazyce.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

MP nehodnotím, na to nebly čas. Ale Single kampaň jsem si užil, protože bylo prima jak to provazovalo minulost s budoucností. A některé ty technologie bylo super používat (plášť neviditelnosti např.) Možnost více konců byla taky super - ještě kdyby toho uměli BO3 využít a třeba by to z nich udělalo lepší hru :-/
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.