Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare

Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Infinity Ward
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

4. listopadu 2016 - PC
4. listopadu 2016 - PlayStation 4
4. listopadu 2016 - Xbox One

Popis hrySérie Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti.

MEZIPLANETÁRNÍ KONFLIKT
Jste kapitán Reyes, specialista...zobrazit víceSérie Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti.

MEZIPLANETÁRNÍ KONFLIKT
Jste kapitán Reyes, specialista s označením Tier 1, a musíte se postavit nepřátelům ze všech koutů naší sluneční soustavy. Bývalí kolonisté si totiž jednoho dne řekli dost a vyhlásili válku pozemské federaci. Co za tímto konfliktem stojí? A kdo je v jeho čele?

POKLIDNÝ VESMÍR
Během obrovské kolonizace vesmíru začali národy vytvářet organizaci United Nation Space Alliance (UNSA), která měla za úkol udržovat vesmírné cestování a obchodování. Mírovým orgánem UNSA se stala odnož The Solar Alliance Treaty Organization (SATO), jenž se starala o bezpečnost. Po nečekaném útoku na velení UNSA musí Nick Reyes převzít kormidlo poslední zbývající válečné lodi Retribution a postavit se nepříteli. Loď bude plnit funkci centrálního střediska, kam se po každé misi budete vracet.

FANATICKÝ NEPŘÍTEL
Z UNSA se během války před lety odtrhla fašistická skupinka povstalců, kteří si začali říkat Settlement Defense Front (The Front, SetDef). Jde o brutální, militantní radikály, zocelené extrémním prostředím a životními podmínkami. Jejich vůdcem a vaším úhlavním nepřítelem je Salen Kotch, velitel obávané válečné lodi Olympus Mons. 

VESMÍRNÉ SOUBOJE
Během příběhové kampaně budete pilotovat vaši vlastní útočnou vesmírnou stíhačku, lépe známou jako Jackal. Půjde o důležitou součást hry a Jackal se bude postupně vyvíjet, jak si jej budete vylepšovat.

ZOMBIE JSOU ZPÁTKY
Tradičně nechybí ani zombie část hry, která je opět v šíleném retro duchu. Zombies in Spaceland vás zavedou do zábavního parku 80. let s kompletní přehlídkou atrakcí. Nechybí arkádové hry, bláznivá horská dráha, disko koule, umělé rakety a spousta dalších. Klasickou co-op hratelnost pro čtyři hráče osvěží nové týmové mechaniky a také dobový soundtrack s největšími hity. Najdete tu i oblíbené šílené perky, power upy, brutální zbraně a shované easter eggy.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-Bit or later
Procesor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 70 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 11 Compatible
Dodatečné poznámky: Disk space requirement may change over time.

Aktuální cena

Uf, tohle je těžký kousek. Ta hra dostala naložíno ještě dřív, než vyšla a já naprosto nechápu proč. Téma válek ve vesmíru, kde není jediný ufoun, ani emzák, bylo pro mě odjakživa velmi atraktivní a těšil jsem se právě na takový titul, až vyjde. Kampaň je naprosto fantastická jak po dějové, tak náplňové stránce. John Snow toho tentokráv ví nějak až moc a proto je potřeba mu zatnout ťipec (navrhuji kudlu do krku). Tahle hra stojí za to už jen díky kampani, tečka. O čem se nikde skoro vůbec nemluví je obtížnost Specialist. Ta se odemkne po odehrání hry a vrací do hry něco, co tu už desítku let nebylo (health bar bez samovolné regenerace). Ze hry se stane brutální simulátor přežití, kdy si hráč u sebe drží adrenaliny a fixace na brnění, aby mu vzteky helma nepraskla. Hráčovo tělo má zásahové zóny, kdy zásah do hlavy je smrt, do levé ruky zhoršené míření, do pravé ruky upuštění zbraně na zem a do nohou plazení se. Zkuste to a pokuste se v kampani dostat alespoň přes první misy :) Mulťák je po vzoru BO3 a pro mě tedy nehratelně rychlý. Ten styl chápu, ale já už sem na to až moc starej :(
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.