Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Vydavatelé: Activision
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

1. listopadu 2011 - Wii
8. listopadu 2011 - PlayStation 3
8. listopadu 2011 - Xbox 360
8. listopadu 2011 - PC

Popis hry

Modern Warfare 3 naváže na závěr dvojky invazí ruské armády na Manhattan (jako v Crysis 2), k čemuž jsou povolány jednotky Delta Force. Hrát budete za jejich člena jménem Frost (jeden ze dvou nováčků v sériii), který se proletí nad New Yorkem v Blackhawku nebo zkusí potopit ruskou ponorku v řece Hudson....zobrazit více

Modern Warfare 3 naváže na závěr dvojky invazí ruské armády na Manhattan (jako v Crysis 2), k čemuž jsou povolány jednotky Delta Force. Hrát budete za jejich člena jménem Frost (jeden ze dvou nováčků v sériii), který se proletí nad New Yorkem v Blackhawku nebo zkusí potopit ruskou ponorku v řece Hudson. Na monotónnost si ani u dalších čtrnácti misí singleplayerové kampaně určitě stěžovat nebudete: vystřídáte role federálního ruského agenta nebo třeba člena britských SAS. Dostane se vám odpovědí na nejpalčivější otázky, které v hlavě uvízly z minulých dílů.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® XP/ Windows® Vista / Windows® 7
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 nebo AMD Phenom™ X3 8750 nebo lepší
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: S technologií Shader 3.0 nebo lepší, 256 MB NVIDIA® GeForce™ 8600GT / ATI® Radeon™ X1950 nebo lepší
DirectX®: DirectX® 9.0c nebo pozdější
Pevný disk: 16 GB volného místa na disku
Zvuková karta: DirectX® 9.0c nebo pozdější
Internet: Širokopásmové připojení a služby vyžadované pro multiplayerové spojení. Připojení k internetu je nutné pro aktivaci.

Aktuální cena

Single byl hodně roztahaný do celého světa. Za Prahu jsem rád, i když to mělo s Prahou společného tak max ta jména těch rebelů. U mulťáku jsem vydržel dlouhé hodiny a vždy se výtečně bavil. Hlavně v coopu a nebo ještě lépe ve SpecOps misích. To bylo to nejlepší co MW2 i 3 měli.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.