Call of Duty: World at War

Call of Duty: World at War

Vydavatelé: Activision
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

11. listopadu 2008 - Nintendo DS
11. listopadu 2008 - PlayStation 2
11. listopadu 2008 - Wii
11. listopadu 2008 - Xbox 360
11. listopadu 2008 - PC
11. listopadu 2008 - PlayStation 3

Popis hry

Po velikém skoku Call of Duty 4 směrem do současnosti se páté CoD tradičně vrátí do druhé světové. Druhá světová tedy zůstává a dění bude převážně zasazeno do posledních měsíců války. Mimo válčení v Pacifiku, hlavní to části CoD5, se můžete těšit i na osvobozování Berlínu a to v rudých barvách. Tvůrci...zobrazit více

Po velikém skoku Call of Duty 4 směrem do současnosti se páté CoD tradičně vrátí do druhé světové. Druhá světová tedy zůstává a dění bude převážně zasazeno do posledních měsíců války. Mimo válčení v Pacifiku, hlavní to části CoD5, se můžete těšit i na osvobozování Berlínu a to v rudých barvách. Tvůrci vše konzultují s Frankem Kearseym, veteránem z války v zálivu a poradcem ve West Pointu. Ačkoliv toho ještě moc konkrétního o kampani neprozradili, jedno je jisté - ze zákopů a kamenných sutin se přesuneme do džungle mezi bambusy. Inu, krušné časy to byly a tvůrci si toho jsou plně vědomi. Tedy ne že by nějaká válka krušná nebyla, ale série se obecně surovému zobrazování násilí po celou dobu jaksi vyhýbala. Pětka tomu zatrhne tipec a posedlí Japonci na mušce jsou ideálním prostředkem. Co-op funguje přesně tak, jak by měl - udělá hru ještě zábavnější. To třeba jeden z vás odláká pozornost tanku, ten druhý na něj skočí zezadu, otevře poklop a dovnitř vhodí granát. Mluvíme-li i obou multiplayerových režimech, musíme zmínit i vylepšenou komunikaci uvnitř jednotky a komandérské schopnosti velitele. Na HUDu teď budete vidět, kde přesně vás vedoucí chce a také dostane pravomoc své podřízené různě titulovat, čímž jaksi rozdělí různé role v týmu. Fajn je i to, že budete sbírat body stejným způsobem, jakým jste to dělali v CoD4 multiplayeru a za ně si potom pořídíte nové perky (nové doslova, neb Treyarch připravují i nějaké čerstvé). Také dostanete možnost v kooperativním režimu získané body přesunout do regulérního multiplayeru a tam je zužitkovat.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Podporované operační systémy: Windows XP/Vista/7
Procesor: Pentium 4 @ 3 GHz/AMD 64 3200+
Paměť: 512 MB (1 GB pro Vista)
Pevný disk: 8 GB volného místa
Verze DirectX: DirectX 9.0c
Zvuková karta: zabudovaná v základní desce nebo lepší
Grafická karta: 256 MB (nVidia GeForce 6600/ATI Radeon X1600)

Aktuální cena

Evropská část singlu byla na veterána nehratelná, protože vám náckové pod nohy házeli trvale granáty (jakože desítky granátů). A ta pacifická část byla zase zamořená snipery ve stromech... zlatý časy :)
20.04.2017
dal som tomu sancu a nesklamalo... CoD sa podarilo ciastocne obhajit svoje dobre meno
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.