Car Mechanic Simulator 2015

Car Mechanic Simulator 2015

Vydavatelé: Red Dot Games
Vývojáři: PlayWay S.A.
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

4. března 2015 - Mac
4. března 2015 - PC

Popis hry

Nová auta, nové nářadí, nové možnosti a mnohem více zábavy s novými součástkami v další verzi Mechanic Simulator! Popadněte vercajk!
Vytvoř a rozšiř své auto opravářské impérium. Car Mechanic Simulator 2015 tě zavede do zákulisí denní rutiny automechanické dílny. Převezmi roli mechanika a opravuj automobily...zobrazit více

Nová auta, nové nářadí, nové možnosti a mnohem více zábavy s novými součástkami v další verzi Mechanic Simulator! Popadněte vercajk!
Vytvoř a rozšiř své auto opravářské impérium. Car Mechanic Simulator 2015 tě zavede do zákulisí denní rutiny automechanické dílny. Převezmi roli mechanika a opravuj automobily pro svou klientelu. Vydělej a utrácej peníze za účelem vylepšení a expandování své dílny a zkušeností. Restauruj ojetá auta, které prodáš s pořádným profitem, nebo se staň věhlasným sběratelem veteránů.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8
Procesor: Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 560 or Radeon HD6870 with 2GB VRAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 8 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible

Aktuální cena

S hrou sem velmi spokojený. Velký výběr aut (s DLC) a možnost tuningu no co si více přát. Jediné co bych vytknul je když chce auto projet tak se chová dost jednoduše (připadám si jak kdybych hrál GTA:SA), ale chápu, že ta hra není specialozovaná na závodění atd.
19.04.2017
suprovej simulátor automechanika jen bych přidal víc úrovní a větší množství aut ale podle toho co jsem koukal má cms 17 být víc propracovaná
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.