Card City Nights

Card City Nights

Žánry: Strategické, Indie, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

14. února 2014 - SteamOS
14. února 2014 - Linux
14. února 2014 - PC
14. února 2014 - Android
14. února 2014 - iOS
14. února 2014 - Mac

Popis hry

Jakmile padne noc, v ulicích se to hemží rozličnými individui, které nemají nic lepšího na práci než hrát karty. A vy jakožto nováček této kratochvíle máte před sebou dlouhou cestu, než se budete moci postavit místnímu šampiónovi. Jde o karetně sběratelskou hru jako například "Magic" či "Pokemon Trading...zobrazit více

Jakmile padne noc, v ulicích se to hemží rozličnými individui, které nemají nic lepšího na práci než hrát karty. A vy jakožto nováček této kratochvíle máte před sebou dlouhou cestu, než se budete moci postavit místnímu šampiónovi. Jde o karetně sběratelskou hru jako například "Magic" či "Pokemon Trading Card Game", ve které se duely pojí s dobrodružnou částí, tedy postupně objevujete herní svět a vylepšujete si balíček karet. V duelech se karty vykládají na mřížku 3x3 pole, což umožňuje vyhrát hned několika způsoby; tvorbou trojic snižovat životy oponentovi, nechat soupeře použít všechny karty či zablokovat nepřátelské hrací pole. Ve hře můžete nalézt až 180 různých karet.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: 2 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: Shader Model 2

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.