Carmageddon: Max Damage

Carmageddon: Max Damage

Vydavatelé: Sold Out Software
Vývojáři: Stainless Games
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

5. července 2016 - PC
5. července 2016 - PlayStation 4
5. července 2016 - Xbox One

Popis hry

Jedna z nejbrutálnějších a nejkontroverznějších her všech dob je zpět. Usedněte za volant a rozpoutejte peklo! Vrací se všechny známé tratě, všechna vaše oblíbená auta a k tomu kýble krve a utrhaných končetin.

GARÁŽ
Vyberte si z více než 30 kovových mazlíků, stvořených pro starou dobrou ruční práci...zobrazit více

Jedna z nejbrutálnějších a nejkontroverznějších her všech dob je zpět. Usedněte za volant a rozpoutejte peklo! Vrací se všechny známé tratě, všechna vaše oblíbená auta a k tomu kýble krve a utrhaných končetin.

GARÁŽ
Vyberte si z více než 30 kovových mazlíků, stvořených pro starou dobrou ruční práci - bourání do protivníků a masakrování chodců! Upravte si je dle svých představ, ať se vám lépe likviduje vše, co se vám dostane pod kola. Každé auto má samozřejmě svého řidiče s nezaměnitelným charakterem.

PROSTŘEDÍ
Rozpoutejte chaos v široké nabídce obrovských lokací nebo v menších uzavřených arénách. V každé najdete spoustu předmětů, do kterých to můžete směle napálit, další které můžete rozdrtit a ostatní alespoň urvat. Prozkoumejte městské ulice, venkovské silničky, vyschlé pouště nebo ledové pustiny. Všude najdete někoho k přejetí!

CHODCI
Pohybující se cíle různého stáří, tvarů a druhů dělají z Carmageddonu naprosto politicky korektní hru o masakrování chodců. Užijte si přejíždění babiček, invalidů, cyklistů, ale také medvědů, tučňáků, mimozemšťanů a celé řady dalších živých stvoření.

HERNÍ MÓDY
Najdete zde tři herní módy. Klasickou kariéru o postupném stoupání na vrchol, Freeplay s volným ježděním a blbnutím a samozřejmě nechybí Multiplayer. Hromadnému masakru už tak nic nechybí v cestě!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Win 7 64-bit
Procesor: Intel i3-2100 3.1GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1Gb DirectX 11 (AMD HD 6000 series GPU or equivalent)
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 20 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible
Dodatečné poznámky: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.