Carnival Games VR

Carnival Games VR

Vydavatelé: 2K
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

27. října 2016 - PC

Popis hry

Poznámka: Vyžaduje VR headset. Více informací v sekci „Podpora virtuální reality“.


Pusťte se do hry, ve které vyhrává každý! Tvůrci hry Carnival Games, studio Cat Daddy Games a 2K, přenáší všechnu...zobrazit více

Poznámka: Vyžaduje VR headset. Více informací v sekci „Podpora virtuální reality“.


Pusťte se do hry, ve které vyhrává každý! Tvůrci hry Carnival Games, studio Cat Daddy Games a 2K, přenáší všechnu tu parádní zábavu z téhle úspěšné série do virtuální reality.

Carnival Games VR nabízí zcela pohlcující zážitek ve virtuální realitě, kde můžete podrobně prozkoumat celý park, interagovat s návštěvníky a zahrát si až 12 různorodých her! Vstupte do tematické lunaparkové uličky, kde si můžete zahrát o poukázky na zábavné virtuální odměny i zpřístupnit další hry. Každý si najde to své – ať už jde o zlézání hradu ve hře Climbing Wall, koulení o nejvyšší skóre ve hře Alley Ball nebo střílení basketbalových míčů ve hře Swish.
Lunaparková hra pro každého
Mezi 12 lunaparkovými hrami si vybere opravdu každý. Ať už vás bude bavit vrhání baseballových míčků ve hře Golden Arm, střílení basketbalových míčů ve hře Swish, procvičování střelecké mušky ve hře Shooting Gallery nebo zlézání hradu ve hře Climbing Wall, vždy na vás bude čekat různorodá nabídka strhujících her!
Interaktivní prostředí
Nechte se unést atmosférou lunaparku, kde vás místní vyvolávač nenechá vydechnout, interagujte s místními návštěvníky, projděte se karnevalovou uličkou s jedinečnými tematickými hernami – od Cowpoke Corral po Wizard’s Walkway.
Hrajte o odměny, odemykejte hry
Dokončujte hry a získávejte poukázky na zábavné virtuální odměny; ve stánku s odměnami si navíc budete moct odemknout další herní režimy! Všechny odměny naleznete v herně, kde si navíc můžete odemknout jedinečné úspěchy.
Skvělá hra na jakoukoliv párty
Dosáhli jste vysokého skóre? Vyzvěte své přátele k boji o umístění na vrcholku žebříčku.

Użytkowanie niniejszego produktu wymaga zaakceptowania warunków umowy licencyjnej użytkownika końcowego, dostarczonej przez podmiot zewnętrzny: http://www.take2games.com/eula
©2016 Take-Two Interactive Software, Inc. 2K, Cat Daddy Games, Carnival Games, Carnival Games VR oraz odpowiednie logo są znakami handlowymi Take-Two Interactive Software, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie pozostałe znaki są własnością ich odpowiednich właścicieli.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.