Ceville

Ceville

Vydavatelé: Kalypso Media
Vývojáři: Realmforge Studios
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

19. února 2009 - PC

Popis hry

Despota Ceville je neomezeným vládcem království Faeryanis. Až do chvíle, než se ze dne na den stane vězněm ve svém vlastním žaláři. Myslíte, že tím všechno dobře dopadlo, zazvonil zvonec a pohádky byl konec? Ne! Zrádný Basilius má s královstvím bez krále své vlastní temné plány. Pomocí kouzel (temných)...zobrazit více

Despota Ceville je neomezeným vládcem království Faeryanis. Až do chvíle, než se ze dne na den stane vězněm ve svém vlastním žaláři. Myslíte, že tím všechno dobře dopadlo, zazvonil zvonec a pohádky byl konec? Ne! Zrádný Basilius má s královstvím bez krále své vlastní temné plány. Pomocí kouzel (temných) hodlá přivolat strašlivé démony, aby nastolil hrůzovládu nad celým Faeryanisom. Aby zabránily uskutečnění Basiliova odporného plánu, projdou Ceville a Lilly křížem krážem celé království. Oporou jim v tom bude rytíř Ambrosius, který nad všemi vyniká svou ... ehm, namyšleností. A jako kdyby to nestačilo, začnou se dít divné věci (temné, samozřejmě). Bláznivá adventura ve stylu Tajemství opičího ostrova a Shreka. Rozkošná, vtipná a roztomile barevná trojrozměrná grafika. Zvučný soundtrack s více než 23 skladbami. Více než 5 hodin humorných dialogů cílených přesně na vaši bránici. Interakce s více než 30 různými postavami, jedna strelenejšia než druhá. Chytré hádanky, jejichž řešení si vyžádá spolupráci několika postavami.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operating system: Windows® XP & Vista
Processor: CPU with 1,7GHz
Memory: 512MB
Hard disk space: 2GB
Video: 3D Graphic Card with 256 MB Ram
DirectX® Version: 9c

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.