Chivalry: Deadliest Warrior

Chivalry: Deadliest Warrior

Vydavatelé: Torn Banner Studios
Vývojáři: Torn Banner Studios
Žánry: FPS, Hack and slash

Datum vydání zobrazit vše

14. listopadu 2013 - PC

Popis hry

Chivalry: Deadliest Warrior je masivní přídavný balíček pro nejlepší first-person slasher, Chivalry: Medieval Warfare. Vžijte se do atmosféry pravého bojiště středověku, kterou nabízí soutěživý online systém boje. Inspirováno zkušeností z filmů jako je 300, Gladiator a Statečné Srdce, Chivalry: Medieval...zobrazit více

Chivalry: Deadliest Warrior je masivní přídavný balíček pro nejlepší first-person slasher, Chivalry: Medieval Warfare. Vžijte se do atmosféry pravého bojiště středověku, kterou nabízí soutěživý online systém boje. Inspirováno zkušeností z filmů jako je 300, Gladiator a Statečné Srdce, Chivalry: Medieval Warfare má za cíl přenést tuto zkušenost do rukou hráče.
A nyní, Chivalry: Deadliest Warrior přináší ikonické bojovníky z celého starověkého světa, velkolepé nové prostředí a zbrusu nové herní módy do již tak rozšiřujícího se obsahu hry.
Každé nové prostředí je ikonickou domovinou jedné z frakcí bojovníků. Bojujte ve starověkých řeckých chrámech a kopněte nepřítele do jámy jako Sparťan nebo běhejte ve svitu měsíce po střechách jako Ninja v bambusových lesích. Kdo je nejvíce smrtelný bojovník, DEADLIEST WARRIOR? Je na čase abyste VY rozhodli.
Klíčové znaky:
Zbrusu nové bojové třídy: Samurajové, Sparťané, Vikingové, Rytíři, Ninjové a Piráti. Rychlejší a rozmanitější tempo hry přidává na intenzitě bojového systému Chivalry z pohledu první osoby. Každý bojovník má unikátní arsenál a dovednosti, které vybízejí k různým možnostem ve stylu hraní a nutí hráče upravit svou strategii pro danou situaci. Nové zbraně a animace. 6 nových prostředí, hratelných v různých herních režimech. Nový herní režim „Multi-Team“ – až 6 týmů zároveň! Sledujte své dovednosti a statistiku v novém profilu hráče.
K aktivaci je zapotřebí základní hra Chivalry Medieval Warfare.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista 64-bit or newer
Procesor: : Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.7 GHz (a dual-core CPU is required)
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher. 512MB VRAM
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 7 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.