Chivalry : Medieval Warfare

Chivalry : Medieval Warfare

Vývojáři: Torn Banner Studios
Žánry: Hack and slash, Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

16. října 2012 - PC
3. prosince 2014 - Xbox 360
10. února 2015 - PlayStation 3
25. února 2015 - Linux
25. února 2015 - Mac
1. prosince 2015 - Xbox One
1. prosince 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Chivalry: Medieval Warfare je jedinečná středověká sekačka z první osoby, která si dává za cíl přinést intenzivní akci středověku přímo do rukou hráčů. Hra je zasazena ve fiktivním ale realisticky zpracovaném světě, kde hráči mezi sebou zápasí v intenzivních brutálních bitvách odehrávajících se v obléhání...zobrazit více

Chivalry: Medieval Warfare je jedinečná středověká sekačka z první osoby, která si dává za cíl přinést intenzivní akci středověku přímo do rukou hráčů. Hra je zasazena ve fiktivním ale realisticky zpracovaném světě, kde hráči mezi sebou zápasí v intenzivních brutálních bitvách odehrávajících se v obléhání hradech, pleněných vesnicích a mnoha jiných lokalitách.
Intenzivní propracovaný bojový systém zblízka poskytuje hráčům absolutní kontrolu nad zbraněmi v reálném čase.Široká škála středověkých zbraní včetně mečů, bojových seker, dlouhých luků, bojových kladiv a mnoho dalších na Vás čekají v této brutální hře, kde zručnost a strategické myšlení znamenají šanci na vítězství.Dynamický systém úkolů, které čekají na hráče ve hře poskytují prostor na taktické myšlení jednotlivých týmů. Hráči se budou muset prebúrať přes bránu a zneškodnit nepřátelskou šlechtu pro dosažení vítězství.Poraz své oponenty ve skutečném stylu středověkých bitev s katapultem, vyleješ na nich horký olej, připrav je o hlavu precizním útokem s mečem.Získej zkušenosti a zpřístupni si nové možnosti jak si upravit svého rytíře tak, jak uznáte za vhodné.Obrovské bohaté prostředí, které nabídne hráčům skutečné středověký pocit s bohatými detaily a širokou škálou pro taktické manévry.4 unikátní třídy: lučištník, muž ve zbrani, obránce a rytíř, z nichž každý má své výhody a nevýhody.Online mapy a módy poskytující množství možností pro taktické boje i rychlé bitvy.Freedom combination systém poskytující hráčům množství způsobů útoků a bloků, které se dají plynule spojovat čímž se boje stávají dynamickými.Offline mód umožňující hráčům dostatečné vžití se s ovládáním.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.7 GHz (a dual-core CPU is required)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher. 512MB VRAM.
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 7 GB HD space
Other Requirements: Broadband Internet connection
Supported controls:: Keyboard + Mouse, or Xbox 360 controller, Xbox One controller, or compatible XInput controller

Aktuální cena

Super hra ze středověkého prostředí, možnost výběru postav a zbraní zajímavé mapy (např. Hrad, kde jeden tým brání a druhý útočí). Po několika hodinách však může někomu připadat hra docela opakující se a doporučuji ji hráčům co mají rádi pořádný cep v ruce nebo kuše, luky. Jinak stojí za zkoušku, ale nic moc od toho nečekejte.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.