Cities: Skylines - Industries

Vydavatelé: Paradox Interactive
Vývojáři: Colossal Order
Žánry: Strategické, Simulátory
Cities: Skylines - Industries je rozšíření pro Cities: Skylines

Datum vydání zobrazit vše

23. října 2018 - SteamOS
23. října 2018 - PC
23. října 2018 - Linux
23. října 2018 - Mac

Popis hry

Ke spuštění vyžaduje základní hru Cities: Skylines (verze pro Steam).
 
Díky tomuto jednomu z nejkomplexnějších rozšíření v historii Cities: Skylines se průmysl stává větší a významnější...zobrazit více

Ke spuštění vyžaduje základní hru Cities: Skylines (verze pro Steam).
 
Díky tomuto jednomu z nejkomplexnějších rozšíření v historii Cities: Skylines se průmysl stává větší a významnější částí hry. Hráči si mohou přizpůsobit své průmyslové oblasti pomocí dodavatelským řetězců pro čtyři různé druhy zdrojů a unikátním továrnám. Dobře řízené průmyslové oblasti dosahují vyšší úrovně a mají větší efektivitu. Vedle dodavatelských řetězců existuje nová poštovní služba a letiště pro nákladní dopravu, které usnadňují dovoz a vývoz zboží vyrobeného v továrnách. Rozšíření obohacuje hru o pět nových map, předpisů, městských služeb, budov (včetně objektů pro získávání surovin, výrobu, skladů a unikátních továren) a mnoho dalšího.


Klíčové vlastnosti:
Udělejte to
Sledujte své produkty od sklizně až po zpracování, skladování a výrobu, a následně je transportujte do komerčních zón nebo sousedních měst.
 
Spravujte svůj průmysl
Definujte oblast pomocí nástroje pro průmyslové odvětví a umístěte tam vysoce specializované průmyslové budovy, abyste vytvořili a řídili výrobní řetězec od těžby surovin až po konečný produkt. Průmyslová území jsou rozdělena do čtyř typů podle na přírodního zdroje, který zpracovávají: zemědělství, lesnictví, těžba a ropa. Po splnění výrobních cílů a požadavků na personální obsazení mohou tyto oblasti dosáhnout nových úrovní.
 
Postavte vše od základů
Mezi nové průmyslové budovy patří mimo jiné budovy pro získávání zdrojů, skladovací, zpracovatelské a pomocné budovy, průmyslové rekvizity a silnice. Unikátní továrny se specializací na potraviny, hračky, nábytek, automobilový průmysl a elektroniku vyrábějí luxusní výrobky, ale vyžadují velké množství zaměstnanců, vody a elektřiny, stejně jako suroviny z průmyslu.

Pošlete to
Správujte provozu a logistiku díky průmyslovým skladům a využívání nových služeb v oblasti nákladu, včetně nákladního letiště.

Poštovní šílenství
Zlepšení situaci obyvatel díky poštovním službám. Třídící jednotky zpracovávají zásilky mezi vnějšími body a poštovými úřady, a nové dodávky a poštovní vozy umožňují jejich přepravu.

Zorganizute si vše po svém
Tři nové průmyslové předpisy a čtyři, které zahrnují celé město, včetně odborových organizací, třídících center, mýtného, Wi-Fi, logistiky, bezpečnosti práce a automatizace.

Pět nových map
Nové mapy mají vše, co potřebujete: velké množství přírodních zdrojů, možnosti dopravy a průmyslové nabídky.

Ctyři nové klobouky pro Chirpera!

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.