City of villains

City of villains

Vydavatelé: NCsoft
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

1. října 2005 - Mac
1. října 2005 - PC

Popis hry

City of Villains je oproti původnímu plánu samostatný produkt, jakési pokračování MMORPG City of Heroes. Rozdíl mezi City of Heroes a City of Villains je patrný už z názvu. Zatímco v CoH hráč kope za ty správné hochy, v CoV se postaví na stranu temnoty, zla, zločinu. Jako obvykle začne coby řadový přisluhovač...zobrazit více

City of Villains je oproti původnímu plánu samostatný produkt, jakési pokračování MMORPG City of Heroes. Rozdíl mezi City of Heroes a City of Villains je patrný už z názvu. Zatímco v CoH hráč kope za ty správné hochy, v CoV se postaví na stranu temnoty, zla, zločinu. Jako obvykle začne coby řadový přisluhovač zla a pokud se bude hodně snažit a pokud bude úspěšný, může to postupně dotáhnou až na zločince, jehož jméno bude vyvolávat strach v řadách nepřátel už při pouhém vyslovení. Hráč může svoji zločineckou kariéru budovat sám, ale mnohem lépe mu to půjde pokud se stane členem společenstva a přijme pomocnou ruku dalších postav. Tvůrci pro hráče CoV připravili širokou paletu misí s různou náplní (krádeže, únosy, infiltrace a další), nové zločinecké schopnosti a síly, kostýmy i zbrusu nové třídy (např. Arachnos). Důležitým prvkem hry jsou PvP souboje mezi jednotlivými zločinci i celými klany a byla by chyba zapomenout i na hrdiny, kteří půjdou po zloduších jako mouchy na lep. Právě na obranu proti hrdinům je tu možnost budovat své vlastní pevnosti, v nichž bude možné vlastnoručně navrhnout vše od opevnění a zbraní až po vybavení jednotlivých místností.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.