Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth

Vydavatelé: 2K Games, Aspyr Media
Vývojáři: Firaxis Games
Žánry: Strategické, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

24. října 2014 - PC
26. října 2014 - Mac
18. prosince 2014 - Linux

Popis hry

Studio Firaxis Games v současné době pracuje na hře Sid Meiers Civilization : Beyond Earth pro Windows PC.V novém sci-fi pokračování cenami ověnčené série Civilization. Aspyr Media připraví také verze pro Mac a Linux. Hra Sid Meiers Civilization: Beyond Earth, jejíž vydání je naplánováno na tento podzim,...zobrazit více

Studio Firaxis Games v současné době pracuje na hře Sid Meiers Civilization : Beyond Earth pro Windows PC.V novém sci-fi pokračování cenami ověnčené série Civilization. Aspyr Media připraví také verze pro Mac a Linux. Hra Sid Meiers Civilization: Beyond Earth, jejíž vydání je naplánováno na tento podzim, hráče zavede na výpravu za hranice naší planety a čeká je průzkum a kolonizace nového světa a položení základů nové civilizace. Díky tomu, že se hra Sid Meiers Civilization: Beyond Earth zaměřuje na budoucnost lidské civilizace na cizí planetě, není její rozvoj omezený běžnou časovou osou známou z ostatních dílů série Civilization. Hráči tak budou mít poprvé možnost ovládat frakce s výrazně odlišnými kulturami a vést je ke zvolenému osudu. K dispozici bude celá řada nových herních prvků, například nelineární technologický vývoj, propracovanější možnosti úpravy zvolené frakce a celý mimozemský svět, jenž bude měnit celkovou identitu každé frakce v závislosti na jejích volbách. Mezi klíčové rysy hry Sid Meiers Civilization: Beyond Earth patří zrod dobrodružství, cizí svět, nový pavouk technologií, úkolů a orbitální vrstva.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tahle hra to koupila... Lidi ji nesnášeli, protože byla až příliš prázdná a nedalo se v ní nic moc dělat. Začátek hry dobrý, konec hry také, ale celá střední část hry byla jen o čekání na ten konec. Ale jinak je samotná myšlenka kvalitní. Kam se lidstvo bude ubírat? Zrobotizuje se? Asimiluje se do místní domorodé kultury a bude využívat její potenciál? Nebo se budou zuby nehty držet svého lidstvý? Vývojový strom se změnil na vývojovou sněhovou vločku - a dává to smysl. Dejte té hře šanci (hlavně s datadiskem Rising Tide je opravdu skvělá).
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.