Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

28. března 2007 - PC
10. května 2007 - Xbox 360
28. srpna 2007 - Mac

Popis hry

V jménu Kanea! Série Command & Conquer™ se úspěšně rozrůstá o Command & Conquer™ 3: Kane’s Wrath. Kritikou vysoce hodnocená a fanoušky velmi oblíbená realtimová strategie Command & Conquer 3 Tiberium Wars™ se v podobě tohoto rozšiřujícího balíčku vrací do tiberiového světa, kde se v kampani pro jednoho...zobrazit více

V jménu Kanea! Série Command & Conquer™ se úspěšně rozrůstá o Command & Conquer™ 3: Kane’s Wrath. Kritikou vysoce hodnocená a fanoušky velmi oblíbená realtimová strategie Command & Conquer 3 Tiberium Wars™ se v podobě tohoto rozšiřujícího balíčku vrací do tiberiového světa, kde se v kampani pro jednoho hráče, táhnoucí se obdobím 20 let, točí vše kolem tyranského Kanea. Příběh začíná znovuzrozením Bratrstva Nodu po Druhé tiberiové válce, přes dramatické události Třetí tiberiové války a pokračuje léty po jejím skončení. Jeho děj přiblíží nová kolekce živých akčních videosekvencí ve vysokém rozlišení s hvězdným obsazením v čele s Joe Kucanem v roli megalomaniakálního vůdce Bratrstva Nodu, jemuž sekundují talentovaní herci Natasha Henstridge a Carl Lumbly. S tvou pomocí, veliteli, může Temný spasitel opět povstat!

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP/Vista
Processor: 2GHz AMD Athlon™ processor or equivalent
Memory: 512MB RAM
Graphics: ATI Radeon 8500 or Nvidia GeForce 4 or higher video card
Hard Drive: 8GB
Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
Other Requirements: Internet service required to access online features, Broadband modem required for 3 to 8 players and voice support
INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT WWW.EA.COM. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON WWW.EA.COM.

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked som bol male dieta a uzil som si ju.
16.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.