Company of Heroes: Opposing Fronts

Company of Heroes: Opposing Fronts

Vydavatelé: THQ
Vývojáři: Relic Entertainment
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

28. září 2007 - PC

Popis hry

V další kapitole sérii RTS označované za naprostou špičku žánru je hráč vržen do pekelné krajiny rozervané válkou, aby velel dvěma bitvou zoceleným armádám na nelítostné výpravě za ctí...zobrazit více

V další kapitole sérii RTS označované za naprostou špičku žánru je hráč vržen do pekelné krajiny rozervané válkou, aby velel dvěma bitvou zoceleným armádám na nelítostné výpravě za ctí a slávou jejich země. Hráč povede houževnatou britskou 2. armádu během hrdinského osvobozování Caen ve Francii za 2. světové války, případně bude velet německé tankové elitě v boji o odražení největší výsadkové invazi v historii.

Dvě nové armády: Hrajte za britskou 2. armádu nebo německou tankovou elitu, každou s vlastními zničujícími možnostmi velitelského stromu a vylepšeními pro jednotky.
Dvě plnohodnotné kampaně: Velte britské 2. armádě při osvobozování klíčových strategických pozic v Caen ve Francii. Nebo veďte německou tankovou elitu při odrážení výsadkovou invazi v operaci Market Garden.
Skutečná válka, skutečné bojiště, rozšíření skutečné války: Délka misí, dynamické efekty počasí, rozšířená taktika vizodel a další dodávají hře novou úroveň realismu a přinášejí na bojiště úplně nové taktiky.
Úplně nové multiplayerové možnosti: Dejte dohromady Company of Heroes: Opposing Fronts s původními Company of Heroes a získáte celkem čtyři armády hratelné online. Spojte britské dělostřelectvo s americkými tanky, abyste ovládli Třetí říši nebo využijte Wehrmacht a taktiku bleskové války tankových elit, abyste zničili spojeneckou invazi.

© SEGA. Vyrobeno studiem Relic Entertainment Inc. SEGA, logo SEGA, Relic Entertainment a Company of Heroes jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva náležejí jejich výhradním vlastníkům.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Supported OS: Windows® XP or Vista.
Processor: 2.0Ghz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent. SSE capable processor required.
Memory: 512MB RAM; Vista users require 1GB of RAM to play the game
Graphics: DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent and latest manufacturer drivers
Sound: DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card
Input Devices: Keyboard, Mouse
Hard Drive: 9GB of uncompressed free hard drive spaceRecommended:
Processor: 3.0Ghz Intel Pentium IV or equivalent
Memory: 1GB RAM
Graphics: 256MB NVIDIA GeForce 6800 series or betterRequired for Multiplayer:
RAM: 1GB RAM required for Multiplayer and Skirmish
Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP) play supported.
1 game license per computer.Internet connection required for single-player and multiplayer play

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.