Company of Heroes

Company of Heroes

Vydavatelé: Russel, THQ
Vývojáři: Relic Entertainment
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

22. prosince 2006 - PC

Popis hry

Company of Heroes je titul od týmu Relic Entertainment postavený na interně vyvinutém Essence Enginu, jež hráči nabídne skoro filmový zážitek umocněný užitím reálné fyziky a detailním zpracováním válkou postiženého světa.
Hráč převezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s níž v rámci dramatické singleplayer...zobrazit více

Company of Heroes je titul od týmu Relic Entertainment postavený na interně vyvinutém Essence Enginu, jež hráči nabídne skoro filmový zážitek umocněný užitím reálné fyziky a detailním zpracováním válkou postiženého světa.
Hráč převezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s níž v rámci dramatické singleplayer kampaně absolvuje řadu nezapomenutelných bitev včetně invaze v Normandii. Hra nabídne kompletně zničitelné herní prostředí a pokročilou týmovou AI, díky níž členové hráčovi jednotky připomínají myslící bytosti a ne loutky snažící se marně plnit dané rozkazy.
Company of Heroes je také s podporu multiplayeru až pro 8 hráčů skrze LAN i internet.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows® XP or Vista
Processor: 2.0 Ghz Intel Pentium IV or equivalent or AMD Athlon XP or equivalent
Memory: 512 MB RAM
Graphics: DirectX 9.0c compatible 64MB video card with Pixel Shader 1.1 support or equivalent and latest manufacturer drivers
Hard Drive: 9 GB of uncompressed free hard drive space (We recommend having 1 gigabyte of free space after installation)
Sound: DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card Required for Multiplayer: Broadband internet connection and latest drivers. * Supported Video Cards: NVIDIA: NVIDIA GeForce 3 series or better with latest manufacturer drivers (excluding the GeForce 4 MX series), ATI: ATI Radeon 9500 series or better with latest manufacturer drivers Internet connection required for play

Aktuální cena

Výborná strategie z druhé světové války kde je opravdu výborný příběh a i mechanika vojáku a zbraní je výborná jak si je nabijí opravdu tato hra zabavý na hodně hodin.
27.11.2017
RTS s velmi neobvyklým konceptem stavby jednotek. Zdroje byli velmi omezené a tedy i život každého vojáka měl cenu zlata. Skvělá zábava v singlu ale i v multiplayeru (hlavně s některými módy)
24.04.2017
Skvelá stratégia z období druhej sv. vojny.Dobrý SP a mód skirmish je len +
17.04.2017
Při vývoji hry vývojáři čerpali inspiraci z válečného seriálu Bratrstvo neohrožených. Název hry je ve skutečnosti úcta a odkaz na Richarda D. Winterse
by Nux
Ve hře můžete spatřit skrytou zprávu na americké jeepu, která je zapsaná jako 3A5UX5, po přeložení z L33T jazyka je to "EA sucks".
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.