Conarium

Conarium

Vydavatelé: Iceberg Interactive
Vývojáři: Zoetrope Interactive
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. září 2017 - PC

Popis hry

V hororové adventuře Conarium se vžijete do role Franka Gilmana, univerzitního vědce, který byl součástí antropologické expedice Upuaut.
Frank Gilman se podílí na výzkumech lidského vědomí, které probíhají na antarktické vědecké stanici Conarium. Jednoho dne se něco zvrtne a Frank se na středisku probouzí...zobrazit více

V hororové adventuře Conarium se vžijete do role Franka Gilmana, univerzitního vědce, který byl součástí antropologické expedice Upuaut.
Frank Gilman se podílí na výzkumech lidského vědomí, které probíhají na antarktické vědecké stanici Conarium. Jednoho dne se něco zvrtne a Frank se na středisku probouzí úplně sám. Se ztrátou paměti a zjištěním, že zemřel a znovu ožil, se vydává na průzkum opuštěné základny. Budete prozkoumávat opuštěnou základnu, stejně jako své sny a vize.
Běžnou náplní je prozkoumávání stop, indicií, odhalování různým tajemství a podíváte se i do alternativní reality. Conarium nabídne dva stupně obtížnosti. Na tom lehčím nebudete moci umřít, ale zase se nepodíváte do všech lokací.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX 480/570/670, ATI Radeon HD 5870/5850
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 8 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.