Consortium

Consortium

Žánry: Indie, FPS, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

8. ledna 2014 - PC

Popis hry

V této sci-fi hře se protínají dvě časové osy vyprávění, v naší realitě a v realitě paralelního světa, přes které dochází k vytvoření ucelené koncepce příběhu, jenž absolvujete.Hra stojí hlavně na dialozích s postavami, jež zaujímají jistý životní postoj, liší se národností či pohlavím a také na navazování...zobrazit více

V této sci-fi hře se protínají dvě časové osy vyprávění, v naší realitě a v realitě paralelního světa, přes které dochází k vytvoření ucelené koncepce příběhu, jenž absolvujete.Hra stojí hlavně na dialozích s postavami, jež zaujímají jistý životní postoj, liší se národností či pohlavím a také na navazování sympatií/antipatií s nimi, popř. na průzkumu a na plnění vedlejších úkolů. Na základě rozhodnutí, v nichž učiněných se svět vyvine. Neminou vás ani konfrontace, ty lze vyřešit jak nenásilným způsobem (větvení dialogu, paralyzér) tak i klasickým "rambo" stylem. Nošený nabíjecí exoskelet skýtá kromě bojového brnění a zbraní také oporu pro batoh s nákladem (granáty, munice). Tu a tam se zúčastníme minihry.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista/7/8 32bit (NO XP SUPPORT)
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.5GHz, AMD Athlon X2 64 2.7GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 260 | AMD Radeon HD 4890 series
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 7 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Of the maximum 4GB of addressable memory space on a 32-bit system (2 ^ 32 = 4,294,967,296 bytes = 4GB), Windows reserves 2GB. This leaves any application (such as Consortium) with a maximum of 2GB to play with. During loading, Consortium can allocate up to 1.8GB worth of memory. If you are running Consortium with a 32 bit machine, be sure to close as many other simultaneously running programs as you can, otherwise "out of memory" crashes may occur.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.