Cossacks: Back to War

Cossacks: Back to War

Vývojáři: GSC Game World
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2002 - PC

Popis hry

Druhý samostatně hratelný datadisk ke hře Cossacks: European Wars. Hra nenabízí na rozdíl od prvního datadisku žádné nové kampaně, ale k dispozici je hned sto samostatných misí s klasickými úkoly, jako dobývání a bránění pevností, putování za různými osobami nebo jejich likvidace.Stejně jako v prvním...zobrazit více

Druhý samostatně hratelný datadisk ke hře Cossacks: European Wars. Hra nenabízí na rozdíl od prvního datadisku žádné nové kampaně, ale k dispozici je hned sto samostatných misí s klasickými úkoly, jako dobývání a bránění pevností, putování za různými osobami nebo jejich likvidace.Stejně jako v prvním datadisku přibyly dva nové národy - Švýcaři a Maďaři, lišící se od sebe vzhledem budov, jednotek a také vlastnostmi. Žádné unikátní jednotky daný národ nemá. V editoru misí také přibylo pár nových objektů.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Microsoft Windows XP Home (Service Pack 3)

Processor: Intel Atom N270

Memory: 512MB RAM

Graphics: Intel GMA 950

DirectX®: DirectX9

Hard Drive: 550MB space free

Sound: 100% Direct Sound Compatible

Internet Connection: 56 Kbit/sec

Controller: "mouse" or touchpad

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.