Costume Quest

Costume Quest

Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

19. října 2010 - Xbox Live Arcade
19. října 2010 - Linux
19. října 2010 - Mac
19. října 2010 - PlayStation 3
19. října 2010 - PC
19. října 2010 - iOS

Popis hry

Costume Quest je halloweenské dobrodružství od Tima Schafera. V této okouzlující RPG, si vyberete hrdinu a koledujete, nebo děláte naschvály ve třech nádherných prostředích plný dvojsmyslných dobrých vtipů a příbehu. Splnit úkoly, vybudovat vaší skupinu a sbírat kostímy podle cesty která vám povolí transformovat...zobrazit více

Costume Quest je halloweenské dobrodružství od Tima Schafera. V této okouzlující RPG, si vyberete hrdinu a koledujete, nebo děláte naschvály ve třech nádherných prostředích plný dvojsmyslných dobrých vtipů a příbehu. Splnit úkoly, vybudovat vaší skupinu a sbírat kostímy podle cesty která vám povolí transformovat se do mocného šampióna a sundávat zlé Repugianty. Tento hrdinský sváteční příběh získá dětskou představivost a dětské srdce.    

Costume Quest dobrodružství pokračuje s Grubbiny v ledovém DLC balíčku, který je zdarma součásti v PC verzi. Čelte novým nepřátelům přitom sbírejte další úkoly, kostýmy, bojové razítka a strašidelné karty odměny. Pomozte svrhnout monstra Araxie k získání míru zpátky do Repugie.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP3
Processor: 1.4 GHz dual core CPU
Memory: 1 GB RAM
Hard Disk Space: 1.0 GB free hard drive space
Video Card: 256 MB GeForce 7600GS, Radeon X1600, or Intel HD Graphics

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.