CreaVures

Vydavatelé: Muse Games
Vývojáři: Muse Games
Žánry: Indie
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

3. ledna 2011 - Mac
3. ledna 2011 - PC

Popis hry

CreaVures je dětská zboku viděná plošinovka, ve které se ujmete party malých roztomilých obludek při jejich velké výpravě za záchranou magického lesa a obnovou světla. Významným poznávacím znakem této plošinovky je neobvyklá fosforeskující grafika, jež s ambietními melodiemi vytváří z magického lesa...zobrazit více

CreaVures je dětská zboku viděná plošinovka, ve které se ujmete party malých roztomilých obludek při jejich velké výpravě za záchranou magického lesa a obnovou světla. Významným poznávacím znakem této plošinovky je neobvyklá fosforeskující grafika, jež s ambietními melodiemi vytváří z magického lesa originální kulisy pro dobrodružství. Hra se odehrává celkem v patnácti úrovních rozdělených do pěti prostředí.

Pod kontrolu vždy dostanete aspoň dvojici těchto bizarních příšerek a to hlavně proto, aby mohly při postupu úrovněmi spolupracovat a navzájem si pomáhat přes překážky. Každá z postaviček samo sebou disponuje odlišnými schopnostmi a útoky. Mrštné, kočku připomínající stvoření Bitey se umí zakousnout do lesního ovoce a svůj dlouhý ocas nabídnout svému komplicovi jako houpající liánu. Pomalý dikobraz Pokey umí vystřelovat bodliny, ty se dají kromě útoku použít i jako žebřík. Ještěrka Zappy dokáže rychle překonávat bažiny a vodu, navíc dokáže využít i své elektrické tykadlo. Pásovec Rolly se umí stočit do klubíčka a valit se přes nepřátele. A poslední obludka je netopýr Glidey, který dokáže plachtit vzduchem.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP or later
Processor: 2 GHz CPU
Memory: 512 Mb (1 GB for Windows Vista)
Graphics: Dedicated Video Card w/128 Mb of Video Memory
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 400MB
Sound:DirectX 9.0c compliant video card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.