Crusader Kings II: Holy Fury

Vydavatelé: Paradox Interactive
Žánry: Strategické
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry
Crusader Kings II: Holy Fury je rozšíření pro Crusader Kings II

Datum vydání zobrazit vše

13. listopadu 2018 - Linux
13. listopadu 2018 - PC
13. listopadu 2018 - Mac

Popis hry

Vyžaduje základní hru Crusader Kings II (verze pro Steam).

V Římě a Konstantinopoli možná vládne Kristus, ale sever Evropy je pořád domovem starých božstev války a domácího krbu. Víry spolu soupeří v krutém boji....zobrazit více

Vyžaduje základní hru Crusader Kings II (verze pro Steam).

V Římě a Konstantinopoli možná vládne Kristus, ale sever Evropy je pořád domovem starých božstev války a domácího krbu. Víry spolu soupeří v krutém boji. Princ míru přináší konverzi mečem a přírodní bohové si za svoji přízeň žádají kruté oběti.
Holy Fury je nejnovější rozšíření Crusader Kings II, fantastický zážitek z oslavované strategie ze středověkého světa od mistrů strategických her, studia Paradox Development Studio. Obrať se na vojenské ležení pro podporu svých dobyvatelských snah, poklekni před Papežem a požádej ho o svoje božské právo na trůn nebo založ legendární rod, jehož jméno se ponese napříč staletími.

Novinky Crusader Kings II: Holy Fury zahrnují:


Nespojité a náhodné světy:

Začni hrát na fiktivní mapě Evropy za malé královstvíčko, které bojuje o svoje místo, nebo na náhodné mapě s historickými analogiemi za velká stará království.


Válečnická ležení:

Připoj se k pohanskému válečnickému ležení a zamiř k vrcholu. Odemkni si přístup k mocným spojencům a lepším válečnickým schopnostem.


Legendární rody:

Potomci velkých válečníků získají bonusy, které se shodují s úspěchy jejich otců. Patří mezi ně historické rody Karla Velikého, Čingischána a dalších.


Ovládni nebo odraz své sousedy:

Zkus přemoci neochotného vazala osobním kouzlem a přesvědčováním, nebo vyprovokuj někoho ke konfliktu.


Světství:

Zbožní katolíci mohou být kanonizováni. Slávu předají i svému pokolení a z jejich pohřebišť se stávají místa obrovské hodnoty.


Korunovace:

Feudální králové a císařové musejí najít duchovní, kteří je budou korunovat, jelikož všechna moc pochází od Boha.


Nové křížové výpravy:

Propracovanější hra pro svaté války té doby.


Nové zákony následovnictví:

Pohanská rada starších může mít konečné slovo o rozdělení království mezi dědice, vládce také může svého sourozence vyzvat k boji a pokusit se sjednotit království.


A spousta dalších novinek:

Změň vyznání, navrhuj si vlastní jména pro lidi a objekty, propracovanější křty, seznamy zabitých a další drobnosti, které zvyšují plastičnost a pestrost hry.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.