Crysis 3

Crysis 3

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: Crytek UK, Crytek Frankfurt
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

19. února 2013 - PC
19. února 2013 - PlayStation 3
19. února 2013 - Xbox 360

Popis hry

Řadou cen ověnčené studio Crytek hlásí návrat s titulem Crysis 3, který bude první hitovou střílečkou pro rok 2013.
Vrátíme se do boje v roli Proroka vybaveného nanooblekem s cílem objevit v sobě ztracenou lidskost a vykonat pomstu. Musí se umět flexibilně přizpůsobovat aktuální situaci s využitím kamufláže...zobrazit více

Řadou cen ověnčené studio Crytek hlásí návrat s titulem Crysis 3, který bude první hitovou střílečkou pro rok 2013.
Vrátíme se do boje v roli Proroka vybaveného nanooblekem s cílem objevit v sobě ztracenou lidskost a vykonat pomstu. Musí se umět flexibilně přizpůsobovat aktuální situaci s využitím kamufláže a bojového obleku v sedmi přírodních divech „Kopule svobody“ vztyčené nad New Yorkem. Naplno využijí palebnou sílu nového supermoderního arzenálu zbraní k lovu lidských i mimozemských protivníků. Objeví pravdivé okolnosti smrti členů své jednotky a současně v příběhu plném dramatických zvratů v sobě objeví ztracenou sílu lidské vůle.
Crysis 3 je špičková sandboxová střílečka v úchvatném grafickém zpracování, jaké dokáže vyprodukovat jen tým Cryteku a nejnovější verze enginu CryENGINE.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Defakto jen završení nastavené kaše. Dobré, graficky stále pěkné, ale už to ve výsledku asi existovat ani nemuselo. Prostředí bylo pěkné, protože šlo o už časem zdegradovaným New Yorkem.
20.04.2017
V jedné misi "S plným rizikem" jste mohli najít Thorovo kladivo.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.