CSI: Crime Scene Investigation - Hard Evidence

CSI: Crime Scene Investigation - Hard Evidence

Vydavatelé: Ubisoft
Vývojáři: Telltale Games
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

25. září 2007 - PC
25. září 2007 - Mac
26. září 2007 - Xbox 360
15. ledna 2008 - Wii

Popis hry

CSI: Hard Evidence vyvíjí studio Telltale Games, které naváže na detektivní sérii her CSI od Ubisoftu. Hráči se přidají k Gilu Grissomovi, Catherine Willowsové a zbytku policejního sboru z Las Vegas a budou spolu s nimi vyetřovat zločiny za pomoci realistických technik a laboratorního vybavení. V CSI:...zobrazit více

CSI: Hard Evidence vyvíjí studio Telltale Games, které naváže na detektivní sérii her CSI od Ubisoftu. Hráči se přidají k Gilu Grissomovi, Catherine Willowsové a zbytku policejního sboru z Las Vegas a budou spolu s nimi vyetřovat zločiny za pomoci realistických technik a laboratorního vybavení. V CSI: Hard Evidence uvidíte soudní rekonstrukce a působivá místa činu, která jste mohli vidět v televizním seriálu. Ve hře najdete i zbrusu novou garážovou laboratoř sloužící k analýze velkých důkazních předmětů, například vozidel nebo člunů, vylepené sbírání důkazů, minihry z prostředí laboratoře a mnoho dalích věcí, které vás jako celek připoutají k obrazovce na mnohem delí dobu. CSI: Hard Evidence je úplně nová hra, ve které jde hlavně o důkazy. Stejně jako v televizní show získají hráči pocit, že jsou součástí kriminálky Las Vegas, říká Jay Cohen, viceprezident pro publikaci Ubisoftu. Pokračujeme v duchu CSI: Vegas a dáváme hráčům více možností, jak sbírat důkazy a rekonstruovat zločiny. Hráči dostanou úplně nová soudní zařízení, která jim umožní lépe se vcítit do role kriminalistů na místě činu. CSI: Crime Scene Investigation se stále drží na předních místech v oblíbenosti televizních seriálů a v letech 2003, 2004 a 2005 seriál získal cenu za nejoblíbenějí seriál v žánru dramatu. Nominaci získal i v roce 2006. Celkem se vech her série CSI od března 2003 na celém světě prodalo dohromady přibližně 2.4 milionů kusů.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 2000 / XP / Vista (only)
Processor: 2 GHz processor or better (3.0 GHz Pentium 4 or equivalent recommended)
Memory: 512 MB (1 GB recommended)
Graphics: 64 MB DirectX 8.1-compliant video card (128 MB recommended) (see supported list*)
DirectX®: DirectX 8.1 or higher (included)
Hard Drive: 2.3 GB free
Sound: DirectX 8.1-compliant sound card *Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 2 / 3 / 4 / FX / 6 / 7 / 8 families, ATI Radeon 9000 / X families Laptop versions of these cards are not fully supported.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.