Cuphead

Cuphead

Vydavatelé: Studio MDHR
Vývojáři: Studio MDHR
Žánry: Indie, Bojové, Plošinovky

Datum vydání zobrazit vše

29. září 2017 - PC
29. září 2017 - Xbox One

Popis hry

Cuphead představuje klasickou akční plošinovku a střílečku, která se silně zaměřuje na bitvy s bossy. Je inspirována animovanými filmy z 30. let a vizuální prostředí a zvuky jsou s ohromnou pečlivostí vytvořeny stejnými postupy dané doby, tj. tradiční ručně kreslená animace buněk, vodovkami barvené pozadí...zobrazit více

Cuphead představuje klasickou akční plošinovku a střílečku, která se silně zaměřuje na bitvy s bossy. Je inspirována animovanými filmy z 30. let a vizuální prostředí a zvuky jsou s ohromnou pečlivostí vytvořeny stejnými postupy dané doby, tj. tradiční ručně kreslená animace buněk, vodovkami barvené pozadí a originální jazzové nahrávky.
Hrajte jako Cuphead nebo Mugman (ve hře jednoho hráče nebo místní kooperativní hře) a procházejte podivnými světy, získávejte nové zbraně, učte se mocné superpohyby a objevujte skrytá tajemství při snaze o splacení svého dluhu ďáblovi!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 7, 8, 8.1, or 10
Procesor: Intel i3 2100 or AMD Athlon II X4 640 or higher
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: nVidia GT240 1GB or AMD 5570 1GB or higher
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 15 GB volného místa

Aktuální cena

Podarená plošinovka v podarené grafike ako zo starých rozprávok. Parádna hratelnost je perfektne skĺbená s obtiažnosťou jednotlivých úrovní, tá je dosť vysoko nastavená a pripravte sa na umieranie. A že budete umierať veľa. Ale aj napriek tomu je to fakt zábavná hra. Môžem odporučiť.
31.10.2017
Velmi povedená akční skákačka, která zaujme zejména svým osobitým stylem zpracování, nádhernou grafikou a stylovým dobovým soundtrackem. Hardcore hráče nadchne svou obtížností a možností upravovat si svoji postavu. Rozhodně jedna z her, do které se vyplatí investovat. 9/10
03.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.