Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls

Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls

Vydavatelé: Spike ChunSoft, NIS America
Vývojáři: Spike ChunSoft
Žánry: FPS, Hack and slash, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

1. září 2015 - PlayStation Vita
30. června 2017 - PC
30. června 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Další pokračování (pre-sequel) série Danganronpa, ve kterém se hráči ujmou hned dvou dívek. Komaru Naegi byla přes rok uvězněna v záhadném domě, než ji Future Foundation dokázala zachránit. Komaru zjišťuje, že celé město je zaplaveno Monokumami a ohrožováno skupinou dětí zvaných Warriors of Hope, které...zobrazit více

Další pokračování (pre-sequel) série Danganronpa, ve kterém se hráči ujmou hned dvou dívek. Komaru Naegi byla přes rok uvězněna v záhadném domě, než ji Future Foundation dokázala zachránit. Komaru zjišťuje, že celé město je zaplaveno Monokumami a ohrožováno skupinou dětí zvaných Warriors of Hope, které se snaží vytvořit "dětský ráj" zlikvidováním všech dospělých. S pomocí podivné zbraně Hacking Gun a společnice Toko Fukavy se Komaru pokusí z města prchnout.

STŘÍLEJÍCÍ MEGAFON
Hlavní proprietou hry je Hacking gun - zbraň podobná megafonu, která může střílet 8 druhů nábojů. Každý druh náboje má na Monokumy jiný účinek a některé mají vliv též na okolní prostředí. Kromě ničení Monokum - zvláštních robotů ve tvaru medvídka - tak hráči budou řešit různé rébusy a zkoumat okolí.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core i3-530 CPU 2.93GHz or above
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX650 1GB or AMD HD 7700 1GB(DirectX 11 graphic card required)
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 12 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.