Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Vydavatelé: Bandai Namco Games
Vývojáři: From Software
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

2. dubna 2015 - PlayStation 3
2. dubna 2015 - Xbox 360
2. dubna 2015 - Xbox One
2. dubna 2015 - PlayStation 4
2. dubna 2015 - PC

Popis hry

Všichni hráči se těší na obrovské překvapení v podobě DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin. V jeho dechberoucím světě, kde každé temné zákoutí a neočekávané střetnutí otestuje vaše odhodlání, vás čeká nezapomenutelné dobrodružství. Dostaňte se až za hranice toho, co jste si mysleli, že je možné,...zobrazit více

Všichni hráči se těší na obrovské překvapení v podobě DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin. V jeho dechberoucím světě, kde každé temné zákoutí a neočekávané střetnutí otestuje vaše odhodlání, vás čeká nezapomenutelné dobrodružství. Dostaňte se až za hranice toho, co jste si mysleli, že je možné, a odhalte úžasné výzvy a intenzivní emocionální odměny. Ať už jste dřív DARK SOULS™ II hráli a nebo jste v této cenami ověnčené sérii nováček, můžete se v exkluzivní, "režisérské" verzi hry, těšit na úplně odlišný zážitek, než na který jste zvyklí.
 

Kompletní edice DARK SOULS™ II. DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin obsahuje v jednom balení všechen do teď vydaný obsah pro DARK SOULS™ II a spoustu dalšího.

Úplně nové zážitky a výzvy. Rozmístění nepřátel bylo přepracováno, což vede k naprosto jiné herní dynamice než jste mohli zažít v předchozí verzi. Bezpečné zóny, které si možná ještě pamatujete, už nejsou bezpečné! V nových herních zážitcích bude také hrát klíčovou roli nový NPC "vetřelec" jménem Forlorn. Zkušení hráči by měli zapomenout všechno, co kdy věděli o DARK SOULS™ II.

Online režim byl vylepšen přidáním speciálního předmětu, který umí regulovat množství duší získaných v bitvách - nyní je tedy možné se zúčastnit online klání mnohem častěji. Počet hráčů, kteří se můžou zúčastnit jedné online hry byl také navýšen - ze 4 lidí na 6, čímž se naprosto mění herní dynamika.

DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin posouvá proslulou obskurnost a chytlavou hratelnost série na novou úroveň. Vypravte se za temným dobrodružstvím a zažijte ohromující střetnutí s nepřáteli, ďábelské nástrahy a nelítostné výzvy.

 
Postup v online hře, uložené pozice a achievementy nejsou mezi DX9 a DX11 verzemi kompatibilní. Zakoupení jedné verze vám nedá přístup ke druhé verzi. Systémové požadavky se také liší. Pro více detailů navštivte stránky hry.
 
 
 
DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin & ©2015 BANDAI NAMCO Entertainment Inc. / ©2011-2015 FromSoftware, Inc.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit
Procesor: AMD® A8 3870 3,6 Ghz or Intel® Core ™ i3 2100 3.1Ghz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 23 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 11 sound device

Aktuální cena

Ze začatku hodně težší než normálný Dark Souls 2. Hned lokace forest of follen Giants.
08.11.2017
Hra u které si zanadáváte, ale zároveň se pobavíte, dobrá grafika a fyzika jsou samozřejmostí. Sám jsem hru několikrát dohrál a dalo mi to celkem zabrat :D Rozhodně doporučuju.
15.08.2017
Super hra doporučuju
14.04.2017
Na začátku hry se dostanete do ptačího hnízda kam můžete dát věc ze svého inventáře tito ptáčci vám mohou dát spoustu věcí, jako lifegemy, zbraně... atd.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.